| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
P4 Εκδήλωση Εκκλησίας Σκηνή Φόντο Ενοικίαση Οθόνη Led Video Wall
Εφαρμογή Οθόνης LED P4 Rental
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για υπαίθρια διαφήμιση, αυτή η οθόνη LED ενοικίασης διαθέτει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για υπαίθριους χώρους. Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικά επίπεδα φωτεινότητας και υπαίθριες συνθήκες. Η οθόνη led ενοικίασης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε σκηνές, τράπεζες, προωθήσεις, εκθέσεις, σταθμούς, KTV, στάδια, αεροδρόμια και άλλους υπαίθριους χώρους.
Τεχνικές παράμετροι οθόνης LED P4 Rental
| Μοντέλο αντικειμένου | SCX-P4 |
| Ενθυλάκωση LED | RGB 3 σε 1 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού (Π*Υ) | 128 κουκκίδες*128 κουκκίδες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 512mm*512mm |
| Διαμόρφωση Pixel | Μαύρο led 2121 |
| Πυκνότητα Pixel | 62500 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέθοδος οδήγησης | Λειτουργία σάρωσης 1/16 |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920~3840 Hz |
| Οδήγηση IC | INC2026 ή Microblock MBI 5124 ή άλλα τσιπ |
| Κλίμακα του γκρι | 14bits |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 1000nits |
| Θερμοκρασία χρώματος | 8000K |
| Καλύτερη μικρότερη γωνία θέασης | 4m |
| Τάση λειτουργίας | AC90-264V±10% |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 950W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 475W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία -10℃~+50℃, υγρασία 10-90% RH |
| Βάρος | 7,5KG/τεμ. |
1, οθόνη led σκηνής
2, Υψηλός ρυθμός ανανέωσης μπορεί να είναι 3840-4000hz, καλή ισορροπία χρωμάτων
3, Η εταιρεία μας σχεδιάζει ειδικά, γρήγορα για τη σύνδεση κάθε ντουλαπιού και λεπτού ελαφρού ντουλαπιού
4, Μεγάλη γωνία θέασης 150Degrade
5, Καλύτερη συνέπεια μάσκας
6, Υπηρεσία διάρκειας ζωής πάντα, Μην ανησυχείτε για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
![]()
P4 Rental LED Screen Υψηλή κλίμακα του γκρι - Καλύτερη εικόνα
Η οθόνη LED μας κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό καλύτερης ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αξιόπιστους προμηθευτές. Τα τελικά προϊόντα διαθέτουν κορυφαία ποιότητα και προσφέρουν τις καλύτερες εξόδους. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η κλίμακα του γκρι διασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη.
![]()
![]()
![]()
Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κάθετα, η οποία φτάνει σε περισσότερους θεατές. Η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη σε όλες τις κατευθύνσεις και από απόσταση, παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές τις ίδιες εξόδους υψηλής ποιότητας. Αυτό το καθιστά κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Αυστηρή δοκιμή γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης. Η δοκιμή γήρανσης 72 ωρών διεξάγεται χωρίς λάμπα, αμυδρή λάμπα, διαφορά χρώματος και μωσαϊκό. Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνο εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας ότι η καλύτερη ποιότητα είναι εγγυημένη για εσάς.
Συσκευασία&Αποστολή
Συσκευασία: Ξύλινη& Θήκη πτήσης είναι διαθέσιμη
Αποστολή: Αεροπορικώς, Θαλάσσης, DHL, UPS, EMS
![]()
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παράδοση;