| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η οθόνη LED υψηλής ανάλυσης παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε ευρύ κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους υπαίθριους χώρους.
Σχεδιασμένη για εξωτερικές εγκαταστάσεις, η οθόνη LED PH10 διαθέτει υψηλή φωτεινότητα και υψηλής ευκρίνειας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ορατότητα ακόμη και σε άμεσο ηλιακό φως.αυτοκινητοδρόμους, διαφημίσεις, σταθμοί, στάδια και άλλες εξωτερικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφές | Εξωτερικό P10 |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | σταθερή στατική οδήγησης |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Περιοχή θερμοκρασίας αποθήκευσης: -10-55°C |
| Μέγιστη ισχύς: /m2 | < 600W |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 200W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
1) Incoming Inspection → 2) SMD → 3) Plug-in → 4) Wave Soldering → 5) After Welding → 6) Testing → 7) Semi Finished Aging → 8) Module Assembly → 9) Gluing → 10) Finished Aging → 11) Detection Finishing Warehousing
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Συνεχή ποιότητα:Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ενημερωμένος εξοπλισμός και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων εξασφαλίζουν τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Ανταγωνιστική τιμή:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία επιτρέπουν οικονομικά αποδοτικές λύσεις για τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση:Δεσμεύονται για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες έκτακτης ανάγκης για τη διατήρηση της προσφοράς.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση με συνεχή βελτίωση του προϊόντος.
Η ομάδα μας δεσμεύεται να σας παρέχει πλήρη υποστήριξη!