| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση Pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα Pixel/pixels/m² | 65410/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος Μονάδας/mm | 250x250 |
| Απόσταση Θέασης | ≥3.91m |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας Μοναδικού Σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση Χρώματος Μοναδικού Σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | >1000cd/m² |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια Γωνία Θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη Γωνία Θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit Επεξεργασίας Σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία Γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις Ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 5km |
| Λειτουργία Οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία Σάρωσης | 1/16 |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα Ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία Ελέγχου | Συγχρονισμός Υπολογιστή |
| Εύρος Ρύθμισης Φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες Λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος Χρόνος μεταξύ Βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια Ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια Ζωής-Όλο Λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος Θερμοκρασίας Περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -25-65℃ |
| Μέγιστη Ισχύς:/m² | <700W |
| Μέση Ισχύς:/m² | <220W |
| Τεχνολογία Αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη Παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον Λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος μεταξύ κέντρων φωτεινών σημείων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία Φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία Χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα Τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία Συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης:10-95% |
| Στοιχεία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εσωτερική Οθόνη LED | P1.25, P1.538, P1.667, P2, P2.5, P3, P3.91, P4,P4.81, P5, P6, P10 |
| Εξωτερική Οθόνη LED | P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20 |
| Υλικό | χάλυβας, αλουμίνιο, χυτό αλουμίνιο |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC, RoHS, CCC, UL, CB |
| Όροι Πληρωμής | 40% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 60% υπόλοιπο πριν την αποστολή T/T Western Union |
| Συσκευασία | Τυπικό Εξαγωγικό Κιβώτιο με πλήρες αφρώδες υλικό ή μαργαριταρένιο μαλλί Θήκη πτήσης; Ξύλινη θήκη αντικραδασμική |
| Αποστολή | 5 έως 10 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διάρκεια ζωής με δωρεάν υποστήριξη από επαγγελματία μηχανικό. Εντός 5 ετών, δωρεάν παροχή ανταλλακτικών εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας (όχι λόγω ανθρωπογενούς βλάβης) |
| Εύρος Χρήσης | Εμπορικό κέντρο, τράπεζα, στάση λεωφορείου, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί, κ.λπ. |