| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 65410/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥ 3,91 m |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <1100W/m2, μέσο όρο: <280W/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |