| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Μοντέλο Αντικειμένου | SCX-P4 |
|---|---|
| Ενθυλάκωση LED | RGB 3 σε 1 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Ανάλυση Καμπίνας (Π*Υ) | 128 κουκκίδες*128 κουκκίδες |
| Μέγεθος Καμπίνας | 512mm*512mm |
| Διαμόρφωση Pixel | Μαύρο LED 2121 |
| Πυκνότητα Pixel | 62500 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέθοδος Οδήγησης | Λειτουργία σάρωσης 1/16 |
| Συχνότητα Ανανέωσης | 1920~3840 Hz |
| Οδηγός IC | INC2026 ή Microblock MBI 5124 ή άλλα τσιπ |
| Κλίμακα του Γκρι | 14 bits |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | 1000 nits |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 8000K |
| Καλύτερη Συντομότερη Γωνία Θέασης | 4μ |
| Τάση Λειτουργίας | AC90-264V±10% |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 950W/m² |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 475W/m² |
| Διάρκεια Ζωής | 50000 ώρες |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | Θερμοκρασία -10℃~+50℃, υγρασία 10-90% RH |
| Βάρος | 7.5KG/τεμ. |