| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 416$-665$/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Φυσικό ύψος | 3.91mm |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60Hz |
| Μέσος όρος Καμία αποτυχία | ≥ 1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Μέγιστη ισχύς. | 700W/m2 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65410 σημεία/μ2 |
| Σχήμα και μέγεθος LED | 2mm SMD2121 |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
| Αριθμός μοντέλου | Π3.91 | P4.81 | P5 | P6 |
|---|---|---|---|---|
| Μονάδα φυσικής ανάλυσης | 64×64 | 42×42 | 32×64 | 32×32 |
| Μονάδα φυσικού μεγέθους | 250 χιλιοστά × 250 χιλιοστά | 250 χιλιοστά × 250 χιλιοστά | 320 mm × 160 mm | 192 χιλιοστά × 192 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm × 500 mm | 500 mm × 500 mm | 640 mm × 640 mm | 576 mm × 576 mm |
| Διαμόρφωση pixel | SMD 3in1 | |||
| Πυκνότητα LED (σημεία/μ2) | 65410 | 43222 | 40000 | 27778 |
| Τύπος μοντέλου λαμπτήρα LED | Μικροοργανισμός | Μικροοργανισμός | SMD2727 | SMD3535 |
| Φωτεινότητα της λευκής ισορροπίας | ≥ 1000 νιτ | ≥ 1000 νιτ | ≥ 1000 νιτ | ≥1200 νιτ |
| Καταναλώσεις ισχύος (μέγιστη) | 700W/m2 | 600W/m2 | 600W/m2 | 600W/m2 |
| Ζωή | >100.000 ώρες | |||