| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οι οθόνες LED P4.81 προσφέρουν εξαιρετική οπτική απόδοση για εσωτερικά σκηνικά, εκδηλώσεις και εμπορικές εφαρμογές. Με υψηλή ανάλυση και προηγμένα χαρακτηριστικά ελέγχου, αυτές οι οθόνες ενοικίασης προσφέρουν εντυπωσιακά οπτικά εφέ με αξιόπιστη λειτουργία.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εσωτερικού Χώρου SMD P4.81 |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Πυκνότητα Pixel | 43.222 pixels/m² |
| Μέγεθος Μονάδας | 250×250mm (52×52 pixels) |
| Φωτεινότητα | >1000cd/m² (ρυθμιζόμενη) |
| Γωνίες Θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετη |
| Ρυθμός Ανανέωσης | >3000Hz |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέση: <200W> |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια Ζωής | 100.000 ώρες |
Ιδανικό για σκηνικά, συναυλίες, εταιρικές εκδηλώσεις, εκθέσεις, εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και άλλους εμπορικούς χώρους που απαιτούν οπτικές οθόνες υψηλής πρόσκρουσης.
10+ χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και αυστηρές διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου διασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση.
Η παραγωγική ικανότητα μεγάλης κλίμακας και οι αποδοτικές διαδικασίες παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε premium προϊόντα σε ανταγωνιστικές τιμές.
Διατηρούμε αποτελεσματική διαχείριση logistics και αποθεμάτων για να ανταποκριθούμε στα χρονοδιαγράμματα των έργων σας.
Από την επιλογή προϊόντος έως την εξυπηρέτηση μετά την πώληση, η ομάδα μας παρέχει εξειδικευμένη υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια ζωής της οθόνης σας.
Πιστοποιημένο CE, FCC, RoHS, CCC, UL για διασφάλιση ποιότητας και ασφάλειας.