| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 525$-829$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο χύτευσης με έλαση |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60Hz |
| Μέσος όρος Καμία αποτυχία | ≥ 1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Μέγιστη ισχύς. | 600m2 |
| Μέγεθος ενότητας | 250 × 250 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 × 500 mm / 500 × 1000 mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65410 |
| Πρότυπο προϊόντος | Π2 | P2.5 | Π3 | Π3.91 | P4 | P5 | P6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πιξέλες | 2 χιλιοστά | 2.5mm | 3 χιλιοστά | 3.91mm | 4 χιλιοστά | 5 χιλιοστά | 6 χιλιοστά |
| Τρόπος οδήγησης | 1/20 Σάρωση | 1/16 Σάρωση | 1/16 Σάρωση | 1/16 Σάρωση | 1/20 Σάρωση | 1/8 Σάρωση | 1/8 Σάρωση |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B | 1R1G1B |
| Τύπος LED | SMD 1515 Μαύρο | SMD 2020 Μαύρο | SMD 2020 Μαύρο | SMD 2020 Μαύρο | SMD 2020 Μαύρο | SMD 3528 Μαύρο | SMD 3528 Μαύρο |
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 256×256 | 240×240 | 192×192 | 250 × 250 | 128×128 | 320×160 | 192×192 |
| Μοντέλο Πιξέλων | 128×128 | 96 × 96 | 64×64 | 64×64 | 32×32 | 64×32 | 32×32 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 250000 σημεία/τ.μ. | 160000 σημεία/τ.μ. | 111111 σημεία/τ.μ. | 65536 σημεία/τ.μ. | 62500 σημεία/τ.μ. | 40000 σημεία/τ.μ. | 27777 σημεία/τ.μ. |
| Γωνία θέασης | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° | 140°/120° |
| Μέγιστη/μέση κατανάλωση ισχύος | 1000/400 W/m2 | 1000/400 W/m2 | 900/360 W/m2 | 800/320 W/m2 | 800/320 W/m2 | 600/240 W/m2 | 600/240 W/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥1800 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥ 1500 cd/m2 | ≥1200 cd/m2 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 3000 Hz | ≥ 2000Hz | ≥ 2000Hz | ≥ 2000Hz | ≥ 2000Hz | ≥ 2000Hz | ≥ 2000Hz |
| Συνιστώμενη απόσταση θέασης | ≥2m | ≥2,5m | ≥3m | ≥ 3,91 m | ≥4m | ≥ 5m | ≥6m |
| Θέρμανση/υγρασία λειτουργίας | -20°C~+65°C/10%~95%RH | ||||||