| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εσωτερικό SMD 3.91 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 65410/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64×64 |
| Μέγεθος μονάδας | 250×250mm |
| Απόσταση θέασης | ≥3.91m |
| Φωτεινότητα | >1000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετα: 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: <1100W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |