| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η προηγμένη συναρμολογημένη δομή παράγει απρόσκοπτη απεικόνιση και οπτικά εφέ, προσφέροντας τέλεια οπτική απόδοση με υψηλής ποιότητας υλικά απεικόνισης.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εκδηλώσεις ενοικίασης σκηνών, τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών χρήσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες ερμηνείας,ράβδους, νυχτερινά κέντρα, χώροι ψυχαγωγίας υψηλής ποιότητας, εκδηλώσεις τηλεοπτικών σταθμών, αυτοκινητοβιομηχανίες και μεγάλες πολιτιστικές δραστηριότητες.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | Εσωτερικός SMD 3.91 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 65410/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| Φωτεινότητα | > 2500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, κάθετη: 60° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: < 1000W/m2, μέσο όρο: <350W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και μοναδική τυποποιημένη παραγωγή ενότητες που εξασφαλίζουν σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία καθιστούν δυνατή την αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή, προωθώντας την καινοτομία και τη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Δεσμεύσεις για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης για τη διατήρηση αδιάλειπτης προμήθειας.
Προ-πώληση: Προσωπικές συστάσεις προϊόντων με βάση τις απαιτήσεις σας. Μετά την πώληση: Συνεχή παρακολούθηση και βελτίωση του προϊόντος.
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!