| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | Μικροοργανισμός |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| ΜΒΙ | 5124 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Τετάρτη | DC5V |
Η μικρή οθόνη LED pixel μας παρέχει εξαιρετικά καθαρές και ζωντανές εικόνες ακόμη και σε συνθήκες χαμηλής φωτεινότητας, καθιστώντας την ιδανική για:
| Πιξέλες πυκνότητα | 65,410 pixel/m2 |
| Φωτεινότητα | > 1500cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 220W/m2, Πάνω: < 700W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
Η αυστηρή διαδικασία κατασκευής μας σε 11 βήματα εξασφαλίζει εξαιρετική ποιότητα: