| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τεμάχια το μήνα |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Εσωτερικός SMD P4 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 4 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62,500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 128 × 128 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥4m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (H/V) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |