| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Pixel pitch | 5mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD2727 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 κουκκίδες |
| Μέγεθος καλωδίου | 640x640mm |
| Υλικό καλωδίου | Χυτό αλουμίνιο |
| Βάρος καλωδίου | 9.5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
| Πυκνότητα Pixel | 40.000 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥1200 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Ο≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 5m |
| Κατανάλωση ενέργειας (μέγιστη/μέση) | 800W/m² / 250W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Χρωματική ικανότητα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Διάρκεια ζωής | ≥500.000 ώρες |
| Συμβατότητα σήματος βίντεο | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Μέθοδοι ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, ασύρματο, διαδίκτυο |