| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3528 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Περίβλημα | Χάλυβας ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | ≥60HZ |
| Μέσος όρος ΜΗ αποτυχίας | ≥1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100μ |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥180HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600μ² |
| Ανάλυση | 5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 40.000 pixels/μ² |
| Απόσταση θέασης | 4-300μ |
| Φωτεινότητα | >8000cd/μ² |
| Γωνίες θέασης | 80° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγ. 800W/μ² (Μέσος όρος 300W/μ²) |
| Διάρκεια ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας 2 ετών, υποστήριξη ανταλλακτικών 10 ετών |