| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Ατσάλι ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Ρυθμός καρέ | >=60HZ |
| Μέσος όρος ΜΗ Αστοχίας | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100μ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 800W/m2 |
P5 P6 Εξωτερική οθόνη βίντεο LED πίσω παραθύρου λεωφορείου για αυτοκίνητο
| Βήμα pixel | 5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Απόσταση θέασης | 5-50μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Διάρκεια ζωής προϊόντος | >100.000 ώρες |
Επιλογές συσκευασίας: διατίθεται ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρας, θάλασσα, τρένο ή DHL - επιλογή πελάτη
Παρακαλούμε δώστε λεπτομερείς απαιτήσεις για άμεση προσφορά. Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, email ή WhatsApp για ταχύτερη απόκριση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Ο τυπικός χρόνος παραγωγής είναι 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή. Ορισμένα αντικείμενα ενδέχεται να αποσταλούν εντός 7 ημερών εάν είναι σε απόθεμα.
Εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών που καλύπτει μονάδες LED, κάρτες ελέγχου και τροφοδοτικά έναντι κατασκευαστικών ελαττωμάτων.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμή 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση στην εγκατάσταση οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο. Οι μηχανικοί μας που μιλούν αγγλικά προσφέρουν άμεση υποστήριξη όταν χρειάζεται.