| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα Pixel | 5mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Ατσάλι ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Βήμα Pixel | 5mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 40.000 pixels/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 64×32 |
| Μέγεθος Μονάδας | 320×160mm |
| Απόσταση Θέασης | 5-50m |
| Φωτεινότητα | >5000cd/m² |
| Γωνίες Θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1920Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέγ. 850W/m², Μέσος όρος 300W/m² |
| Διάρκεια Ζωής | >100.000 ώρες |
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρας, θάλασσα, τρένο ή DHL express
Παρακαλούμε δώστε λεπτομερείς απαιτήσεις για άμεση προσφορά. Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, email ή WhatsApp για ταχύτερη απόκριση.
Προσφέρουμε εσωτερικές/εξωτερικές/κινητές οθόνες LED, οθόνες LED ενοικίασης, οθόνες LED σκηνής και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την επιβεβαίωση πληρωμής. Ορισμένα αντικείμενα ενδέχεται να αποσταλούν εντός 7 ημερών εάν είναι σε απόθεμα.
Εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών που καλύπτει εξαρτήματα (μονάδες, κάρτες ελέγχου, τροφοδοτικά) έναντι κατασκευαστικών ελαττωμάτων.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμή 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση στην εγκατάσταση, διαμόρφωση και λειτουργία της οθόνης χρησιμοποιώντας συστήματα ελέγχου NovaStar, Colorlight ή Linsn.