| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εσωτερικό σκηνικό Φόντο πλήρους χρώματος LED οθόνης για ζωντανές εκδηλώσεις, περιοδείες συναυλιών και παραστάσεις
Όπως γνωρίζετε, η τεχνολογία LED έχει αλλάξει τον κόσμο γρήγορα.Μας φέρνουν μια υπέροχη οπτική και ακουστική εμπειρία, κάνοντας τον κόσμο πολύχρωμο και όμορφο.
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης με πέταγμα |
| Βάρος του ντουλαπιού | 6.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | IP43 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 111111 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥140° V≥140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 300W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ποσοστό ανανέωσης | >1920 Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Φωτογραφία Υπουργικού Συμβουλίου![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Η Shenzhen Shixin Display Technology Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 με 300 τετραγωνικά μέτρα περιοχή παραγωγής και 300 υπαλλήλους.Διαχείριση πωλήσεων, καιΤμήμα παρακολούθησης.Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως εσωτερική / εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη LED, οθόνη LED αυτοκινήτου / ταξί / φορτηγού / λεωφορείου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη, κλπ.σιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Εξαγωγούμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο και αποκτούμε καλή φήμη λόγω του υψηλής ποιότητας προϊόντος και εξαιρετικής υπηρεσίας.Η αποστολή μας είναι "να ανταποκριθούμε στα πρότυπα ποιότητας των πελατών, μειώνοντας το κόστος τους".![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:
1- ξύλινη συσκευασία για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.![]()
![]()
Εγγύηση
1Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις ενότητες, τα ανταλλακτικά για 3 χρόνια.
2Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση τεχνολογίας, η οποία περιλαμβάνει εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4.Μετά την πώληση, αν έχετε κάποιο πρόβλημα σχετικά με τα προϊόντα μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, θα σας απαντήσουμε αμέσως όταν το πάρουμε και να σας προσφέρουμε μια καλή λύση για την επίλυση του προβλήματος.
5Μπορούμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για σας μέχρι να ανακάμψει καλά με τηλεχειρισμό!
Εγκατάσταση
1.Μπορούμε να βοηθήσουμε στην εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη του πελάτη στο εργοστάσιο, εάν το απαιτήσει ο πελάτης.
2Μπορούμε να στείλουμε τον μηχανικό μας για να σας καθοδηγήσει στην εγκατάσταση, αλλά το σχετικό κόστος θα πρέπει να καταβληθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας.
3Οι τεχνικοί μας θα σας προσφέρουν σχέδιο CAD για να σας δείξουν πώς να εγκαταστήσετε τη οθόνη LED σωστά και γρήγορα, φυσικά, αν χρειαστείτε.