| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | P6 HD Full Color LED Οροφή αυτοκινήτου LED Σημείωση οθόνης οθόνης wifi 4g 3g τηλεχειριστήριο |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Πιξελική πυκνότητα | 27778/τμ. |
| Χρώμα | πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία | Βίντεο |
| Τρόπος οδήγησης | 1/8 |
| Επίπεδο αδιάβροχο | IP65 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | Ερυθρό |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192MM |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 2500Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Εγγύηση | 5 έτη |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Δοκιμή γήρανσης:100% πλήρης δοκιμή για 72 ώρες με 256 επίπεδα γκρι
Δοκιμασία δόνησης:3-5 λεπτά προς τα πάνω και προς τα κάτω σε εύρος 5 mm
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!