| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixels | 6mm |
| Δυναμικό | DC5V |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=180 HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600μ2 |
| Μέγεθος μονάδας | 192mmx192mm |
| Λάμψη | 5000cd/m2 |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHs, FCC, ISO |
| Πυκνότητα κουκκίδας | 27778 |
| Λειτουργία οδήγησης | Σάρωση 1/8 |
| IC | MBI 5024 IC |
| Μάρκα τσιπ | Επιστάρ οδήγησε |
Προσαρμοσμένη Πλήρης Έγχρωμη Πίνακας Βίντεο LED HD P6 SMD Ηλεκτρονική οθόνη LED διαφήμισης εξωτερικού χώρου
Η υπέροχη αίσθηση της μόδας φέρνει μια διαφορετική οπτική εμπειρία
Εξαιρετικά υψηλή φωτεινότητα, μεγάλες αποστάσεις κάτω από την λάμψη του ήλιου εξακολουθούν να είναι ορατές. Η χρωματική ομοιομορφία της οθόνης είναι εξαιρετικά υψηλή και η οθόνη είναι πιο λεπτή. Η υποστήριξη καμπύλης συναρμογής μπορεί να ενσωματωθεί καλύτερα με το περιβάλλον. Στο εξωτερικό περιβάλλον, υπάρχει μεγαλύτερη οπτική επίδραση.
Η μοναδική αδιάβροχη θήκη κάνει τη διαφημιστική οθόνη να μην φοβάται πλέον την καταιγίδα. Οι ανεξάρτητες οπές αποστράγγισης και το στεγανοποιητικό αποτέλεσμα είναι επαρκείς για κανονική λειτουργία υπό υπαίθριες συνθήκες παντός καιρού και το αδιάβροχο επίπεδο είναι υψηλό. Κιτ μονάδας Anti-UV, κατά της παραμόρφωσης για να διασφαλιστεί ότι το σώμα της οθόνης δεν παραμορφώνεται.
Χωρίς ραφές Η οθόνη LED μπορεί να ραφτεί προς οποιαδήποτε κατεύθυνση, οποιοδήποτε μέγεθος, οποιοδήποτε σχήμα. Σε σύγκριση με την οπίσθια προβολή και το μάτισμα υγρών κρυστάλλων, δεν υπάρχει διαφορά στη φωτεινότητα μεταξύ των κυψελών ή στο μάτισμα μαύρων ραφών, αποδίδοντας ένα τέλειο οπτικό αποτέλεσμα. Ομοιομορφία φωτεινότητας και χρωματικότητας Η εξαιρετική δομή της μονάδας διασφαλίζει τη συνοχή της απόστασης των κουκκίδων. η οθόνη είναι ομοιόμορφη, χωρίς διαχωρισμό, χωρίς μαύρες γραμμές, χωρίς πληροφορίες που λείπουν και πραγματική οθόνη χωρίς ραφή.
Οι κάθετες και οριζόντιες κατευθύνσεις με εξαιρετικά ευρεία γωνία θέασης 160 μοιρών επιτρέπουν στους θεατές να απολαμβάνουν προβολή υψηλής ποιότητας σε όλες τις γωνίες, μπορείτε να έχετε την καλύτερη εμφάνιση από όλες τις κατευθύνσεις στην οθόνη. Χωρίς χρωματικά μπαλώματα, μαύρα στίγματα, μωσαϊκά κ.λπ.
Σχεδιασμός από εξαιρετικά λεπτό κουτί αλουμινίου, υψηλής ακρίβειας, εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση, ταυτόχρονα, με ανώτερη απαγωγή θερμότητας, χαμηλή κατανάλωση και υψηλή σταθερότητα.
| Αριθμός μοντέλου | HX-P6-8s | Καλύτερη απόσταση θέασης | 6Μ-50Μ |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος μοντέλου | 192mm*192mm | Ανάλυση pixel | 160°(Δ)120°(Υ) |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 27777dots/㎡ | Θερμοκρασία | Αποθήκευση: -35℃/+85℃ |
| Pixel Pitch | 6 χιλιοστά | Υγρασία λειτουργίας | 10%-75% |
| Λειτουργία πακέτου | SMD3535/2727 | Τάση λειτουργίας | AC220V±10% |
| Ανάλυση pixel | 32 Dots(W)*32Dots(H) | Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | ≤320W/m2 ≤370W/m2 |
| Πάχος ενότητας | 14,85mm (Μη μαγνητική στήλη) | Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | ≤750W/m2 ≤900W/m2 |
| Βάρος μοντέλου | 0,45 κιλά | Μέθοδος Ελέγχου | Συγχρονισμός |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Συνεχής οδήγηση | Συσκευή οδήγησης | Συνεχής οδήγηση |
| Ισορροπία λευκού φωτεινότητας | ≥5500CD/m2 | Συχνότητα ανανέωσης | ≥400HZ |
| Θερμική εκκένωση | Ανεμιστήρας τεμ | Συχνότητα καρέ | 60 HZ |
| Διάσταση ντουλαπιού | 576mm*576mm | Επίπεδο/Χρώμα φωτεινότητας | RGB256 |
| Τροφοδοτικό | 5V/40A*2PCS | Γκρι Επίπεδο | 65536 |
Σημείωση: μπορούμε να προσαρμόσουμε την ημερομηνία ως απαίτηση πελατών, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τυχόν ερωτήσεις