| Επωνυμία: | P2.604rental |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.604 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | $780/sqm |
| Όροι πληρωμής: | EXW/FOB/CIF |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Μια Οθόνη LED Ενοικίασης είναι μια ευέλικτη και υψηλής ποιότητας λύση για διάφορες εκδηλώσεις και περιστάσεις όπου το ελκυστικό οπτικό περιεχόμενο είναι απαραίτητο. Αυτή η οθόνη LED Ενοικίασης διαθέτει προηγμένα λαμπτήρες LED SMD2121, εξασφαλίζοντας ζωντανά χρώματα και ευκρινείς εικόνες για μια καθηλωτική εμπειρία θέασης.
Το υλικό του ντουλαπιού αυτής της Οθόνης LED Ενοικίασης είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό χυτό αλουμίνιο, παρέχοντας τόσο ελαφριά φορητότητα όσο και στιβαρή κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση. Το ίδιο το ντουλάπι LED είναι επίσης κατασκευασμένο με χυτό αλουμίνιο, προσφέροντας εξαιρετική απαγωγή θερμότητας και δομική ακεραιότητα για να αντέχει στη συχνή συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση.
Με μέγεθος πάνελ 500*500mm, αυτή η Οθόνη LED Ενοικίασης προσφέρει έναν συμπαγή αλλά εντυπωσιακό οπτικό καμβά για την προβολή περιεχομένου. Είτε χρησιμοποιείται για εσωτερικές είτε για εξωτερικές εκδηλώσεις, το βέλτιστο μέγεθος πάνελ της οθόνης LED επιτρέπει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε διάφορους χώρους, ενισχύοντας τη συνολική οπτική γοητεία.
Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά αυτής της Οθόνης LED Ενοικίασης είναι το εντυπωσιακό εύρος απόστασης θέασης από 3 έως 50 μέτρα. Αυτή η δυνατότητα ευρείας απόστασης θέασης διασφαλίζει ότι το κοινό μπορεί να απολαύσει καθαρό και ζωντανό περιεχόμενο από διάφορες θέσεις θέασης, καθιστώντας το ιδανικό για εκδηλώσεις διαφορετικών κλιμάκων.
Όσον αφορά τις λύσεις Οθόνης Ενοικίασης, αυτή η Οθόνη LED Ενοικίασης ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη και ευέλικτη επιλογή για διοργανωτές εκδηλώσεων, εταιρείες ενοικίασης και επιχειρήσεις που επιθυμούν να κάνουν οπτικό αντίκτυπο. Η λειτουργία Visualizer Οθόνης Ενοικίασης αυτής της οθόνης LED επιτρέπει στους χρήστες να κάνουν προεπισκόπηση και να προσαρμόσουν το περιεχόμενο αποτελεσματικά, εξασφαλίζοντας απρόσκοπτη ενσωμάτωση και βέλτιστη απόδοση οθόνης.
| Υλικό Ντουλαπιού | Χυτό Αλουμίνιο |
| Κλίμακα Γκρι | 14-16bit |
| Mtbf | 30000H |
| Μέση Κατανάλωση | 438Watt/m2 |
| Βάρος Μονάδας | 0.25 Kg |
| Απόσταση Θέασης | 3~50m |
| Μοντέλο | 2.604mm |
| Διάσταση Ντουλαπιού | 500*500mm |
| Ντουλάπι LED | Χυτό Αλουμίνιο |
| Λόγος Αντίθεσης | 3000:1 |
Η Οθόνη LED Ενοικίασης P2.604rental είναι ένα κορυφαίο προϊόν κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα περιστάσεων και σεναρίων εφαρμογής. Είτε φιλοξενείτε μια εταιρική εκδήλωση, μια εμπορική έκθεση, μια συναυλία ή οποιαδήποτε άλλη ζωντανή εκδήλωση, αυτός ο προβολέας LED Ενοικίασης θα αναβαθμίσει την οπτική εμπειρία για το κοινό σας.
Προερχόμενη από την Κίνα, η Οθόνη LED Ενοικίασης P2.604rental διαθέτει κομψό σχεδιασμό και υψηλής ποιότητας απόδοση. Με πιστοποιήσεις όπως CE, ROHS, FCC, IECEE και CB, μπορείτε να εμπιστευτείτε την αξιοπιστία και την ασφάλεια αυτού του προϊόντος.
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για την Οθόνη LED Ενοικίασης P2.604rental είναι 5τ.μ., με ανταγωνιστική τιμή 780 $ ανά τετραγωνικό μέτρο. Κάθε μονάδα διατίθεται συσκευασμένη σε μια ανθεκτική θήκη πτήσης για εύκολη μεταφορά και προστασία κατά τη μεταφορά.
Με γρήγορο χρόνο παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών, μπορείτε να λάβετε την Οθόνη LED Ενοικίασης έγκαιρα για να τηρήσετε τις προθεσμίες της εκδήλωσής σας. Οι όροι πληρωμής περιλαμβάνουν EXW, FOB και CIF, παρέχοντας ευελιξία με βάση την τοποθεσία και τις προτιμήσεις σας.
Χάρη σε μια δυνατότητα προμήθειας 2000 τεμαχίων ανά μήνα, μπορείτε να βασιστείτε στην Οθόνη LED Ενοικίασης P2.604rental για να καλύψετε τις ανάγκες σας για εκδηλώσεις μεγάλης κλίμακας. Η μέση κατανάλωση 438Watt ανά τετραγωνικό μέτρο εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση χωρίς συμβιβασμούς στη φωτεινότητα και τη σαφήνεια.
Το ντουλάπι LED του μοντέλου P2.604rental είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας χυτό αλουμίνιο, προσφέροντας ανθεκτικότητα και ελαφριά φορητότητα. Κάθε ντουλάπι έχει διάσταση 500*500mm, με μέγεθος πάνελ που ταιριάζει για απρόσκοπτη συναρμολόγηση.
Με λόγο αντίθεσης 3000:1, η Οθόνη LED Ενοικίασης P2.604rental προσφέρει ζωντανά χρώματα και ευκρινείς εικόνες, ενισχύοντας τον οπτικό αντίκτυπο οποιουδήποτε περιεχομένου εμφανίζεται. Εμπιστευτείτε αυτό το προϊόν για να ζωντανέψετε τα έργα ενοικίασης οθόνης σας με εκπληκτικά γραφικά και αξιόπιστη απόδοση.
![]()