| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Scxk-P5 |
| MOQ: | 5sqms |
| τιμή: | 470-600USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqms/month |
Υψηλής ποιότητας πλήρης χρώσης ενοικίαση LED οθόνη ελαφρύ βάρος P5 εσωτερική μεγάλη οθόνη
Η υπηρεσία μας:
1Θα σας παράσχουμε ένα ορισμένο αριθμό ανταλλακτικών (με λεπτομέρειες όπως παραπάνω) μαζί με τα αγαθά, συμπεριλαμβανομένων των LED, της τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας, της μονάδας, του καλωδίου, κλπ., τα οποία είναι αρκετά για αντικατάσταση εντός 2 ετών. 2Θα παρέχουμε εγγύηση δύο ετών για τα προϊόντα μας. Αυτό σημαίνει δύο χρόνια εργαστηριακής εργασίας και τα ανταλλακτικά παρέχονται δωρεάν.αλλά ο πελάτης πρέπει να πληρώσει το στρογγυλό φορτίο για τα κατεστραμμένα μέρη. 3Για τεχνική υποστήριξη, θα στείλουμε σχέδια εγκατάστασης, εγχειρίδια χρήστη μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας, και μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τους τεχνικούς σας στο εργοστάσιό μας μέχρι να μπορεί να διαχειριστεί καλά. 4Για την εγκατάσταση, αν χρειαστείτε, μπορούμε να στείλουμε έναν μηχανικό στη χώρα σας για να βοηθήσει και να καθοδηγήσει την εγκατάσταση, αλλά πρέπει να πληρώσετε για τα αεροπορικά εισιτήρια και τη διαμονή. 5Για μελλοντική εξυπηρέτηση, αν αντιμετωπίσετε οποιοδήποτε πρόβλημα, οι εξωτερικοί μηχανικοί μας θα σας παρέχουν εξυπηρέτηση μέσω διαδικτύου ή μέσω τηλεφώνου εντός 7x24 ωρών.
Προδιαγραφές:
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40000/τ.μ. |
| Ανάλυση ενότητας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 1500cd/τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/16) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. | |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Ώρες γήρανσης | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/τ.μ. | < 950W |
| Μέση ισχύς:/τ.μ. | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| Παρακολούθηση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Η τηλεεπιτήρηση και ο έλεγχος, η καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| Στείλτε προειδοποιητικά σήματα στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντιδονητικό |
| Η υγρασία (εργασία) | Εργασία: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
Χώροι εφαρμογής:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε διαφημιστικά μέσα,συναυλίες,τηλεοπτικά προγράμματα,σούπερ εμπορικά κέντρα,διασκέδαση,σχολεία,κυβέρνηση,εμπορικές συζητήσεις,πανηγύρια εμπορευμάτων,εκθέσεις,κινηματογράφους,διάσκεψεις ειδήσεων, αίθουσα συνεδριάσεων,αεροδρόμιο, ξενοδοχείο,Αίθουσα σταθμού και άλλοι δημόσιοι χώροι.
![]()
![]()
![]()
![]()
Επικαιροποιημένες ερωτήσεις
Ε1: Ποια είναι η μέθοδος πληρωμής;
Α5: Η ελάχιστη παραγγελία είναι 5 τ.μ. και παρέχουμε επίσης μια σειρά από υπηρεσίες μετά την πώληση.
Η εταιρεία μας είναι πάντα έτοιμη να συνεργαστεί μαζί σας!!!