| Επωνυμία: | P2.976 rental |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.976 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | $550/sqm |
| Όροι πληρωμής: | EXW/FOB/CIF |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Σας παρουσιάζουμε την επαναστατική οθόνη LED ενοικίασης, την τέλεια λύση για τις ανάγκες σας.Αυτό το οθόνο ενοικίασης είναι σχεδιασμένο για να ξεπεράσει τις προσδοκίες σας.
Ένα από τα πιο χαρακτηριστικά χαρακτηριστικά της οθόνης LED ενοικίασης είναι οι ευπροσάρμοστες επιλογές διαστάσεων του καναπεδίου 500*500mm και 500x1000mm.Αυτή η ευελιξία σας επιτρέπει να προσαρμόσετε την οθόνη για να ταιριάζει με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας, είτε για εσωτερική είτε για εξωτερική χρήση.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, το Led Cabinet αυτής της ενοικιαζόμενης οθόνης είναι κατασκευασμένο από κράμα μαγνησίου, εξασφαλίζοντας αντοχή και αξιοπιστία.γνωστή για τις ελαφριές αλλά ανθεκτικές ιδιότητές της, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές ενοικίασης.
Όταν πρόκειται για την απόδοση, αυτή η οθόνη ενοικίασης LED μπορεί να υπερηφανεύεται για ένα εντυπωσιακό MTBF (μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχιών) των 30000H,παρέχοντας την ηρεμία του μυαλού γνωρίζοντας ότι η οθόνη θα λειτουργήσει με συνέπεια και αξιοπιστία για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Η αποθήκη μας στην Κίνα διαθέτει αυτή την προηγμένη οθόνη LED ενοικίασης, καθιστώντας την άμεσα διαθέσιμη για τα έργα ενοικίασης σας.μπορείτε να ικανοποιήσετε αποτελεσματικά τις ανάγκες της οθόνης σας χωρίς καθυστερήσεις.
Είτε οργανώνετε εκδηλώσεις, εκθέσεις, συνέδρια, ή οποιοδήποτε άλλο έργο ενοικίασης οθόνης, αυτό το ενοικιαζόμενο οθόνη οραματιστή είναι η ιδανική επιλογή.και αξιόπιστες επιδόσεις το ξεχωρίζουν από τις παραδοσιακές λύσεις οθόνης.
| Σχήμα | 2.976mm |
| Φώτα με LED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα | 500*500mm/500x1000mm |
| ΜΤΒΦ | 30000H |
| Επικεφαλής ντουλάπι | Σύνθεση μαγνησίου |
| Επισκόπηση απόστασης | 3 ̊50μ |
| Βάρος της μονάδας | 0.154 κιλά |
| Αποθέματα | Κίνα Αποθήκη |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Μέση κατανάλωση | 438W/m2 |
Ιδανική για έργα ενοικίασης προβολέων οθόνης, η οθόνη LED P2.976 προσφέρει γρήγορο χρόνο παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών, καθιστώντας την ιδανική για χρονικά ευαίσθητες εκδηλώσεις και εκθέσεις.Οι ευέλικτοι όροι πληρωμής της EXWΟι προμήθειες για την κατασκευή προγραμμάτων προβολής σε μεγάλη κλίμακα εξασφαλίζονται από την εντυπωσιακή ικανότητα προμήθειας 2000 PCS/μήνα.
Εξοπλισμένη με αξιόπιστη πηγή ρεύματος Meanwell, η οθόνη LED ενοικίασης P2.976 διαθέτει εύρος γκρίζων 14-16 bit,παρέχοντας εξαιρετική ακρίβεια χρώματος και σαφήνεια για οποιαδήποτε εφαρμογή οθόνης ενοικίασηςΗ ελαφριά μονάδα που ζυγίζει μόλις 0,154 kg και τα μεγέθη των πάνελ 500*500mm ή 500x1000mm καθιστούν την εγκατάσταση και τη διάλυση γρήγορη και αποτελεσματική, ιδανική για σενάρια ενοικίασης προβολέων οθόνης.
Επιπλέον, το μοντέλο P2.976 διαθέτει υψηλό λόγο αντίθεσης 3000:1, βελτιώνοντας την οπτική επίδραση του περιεχομένου που εμφανίζεται στην οθόνη LED ενοικίασης.Αυτή η ευέλικτη λύση οθόνης είναι η κορυφαία επιλογή για τα έργα ενοικίασης προβολέων οθόνης που απαιτούν ανώτερη ποιότητα εικόνας και απόδοση.
![]()