| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | ≥1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1920 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
Η οθόνη Small Pixel LED Display διαθέτει μικρές μονάδες pixel που παρουσιάζουν πιο καθαρές και ζωντανές εικόνες ακόμη και σε χαμηλές φωτεινότητες και σκοτεινές συνθήκες.Η οθόνη είναι κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των κέντρων παρακολούθησης ασφαλείας., προγραμματιστικές πλατφόρμες διοίκησης, έξυπνες πόλεις, τηλεοπτικά στούντιο και high-end συναντήσεις.
Ιδρύθηκε το 2005, οι πελάτες μας καλύπτουν περισσότερες από 50 χώρες, κυρίως στις ΗΠΑ, την Ευρώπη, το Ντουμπάι, τη Βόρεια και Μέση Αμερική, τη Νότια Αμερική και την Ασία.Ως μια υψηλής τεχνολογίας επιχείρηση ενσωματωμένη με την επιστημονική έρευναΣχεδιασμός, παραγωγή, συντήρηση, πωλήσεις και ολοκλήρωση συστημάτων, έχουμε:
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL με πολλαπλές επιλογές αποστολής.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνων και τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό, η μοναδική μας τυποποιημένη παραγωγή μοντέλων εξασφαλίζει συνεπή ποιότητα προϊόντος.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές ενώ προωθούμε την τεχνική καινοτομία.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των προθεσμιών παράδοσης, με διαδικασίες εκτάκτου ανάγκης που διατηρούν την αδιάλειπτη προμήθεια.
Μετά την πώληση: Παρακολουθούμε τη χρήση προϊόντων για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.