| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P0.9 |
| MOQ: | 1τμ |
| Όροι πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
P0.9 4k 8k Μικρο μικρο οθόνη Cob Gob Roe Studio Film Background Βίντεο Τείχος Πίνακα Μίνι LED οθόνη
Πληροφορίες εταιρείας
Σχετικά με εμάς
Η εταιρεία Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co., Ltd.(SCX) είναι μια υψηλής και νέας τεχνολογίας επιχείρηση. Εξειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας LED εξαρτήματα, LED εμφανίζει προϊόντα, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας, της ανάπτυξης, της παραγωγής και του μάρκετινγκ.Έμπειρος με 10 χρόνια ανάπτυξηςΣήμερα η SCX κατέχει το εργοστάσιο της σε έκταση περίπου 3.000 τετραγωνικών μέτρων, η μηνιαία παραγωγική ικανότητα είναι 2.000 τετραγωνικών μέτρων, αριθμός εργαζομένων πάνω από 100.Η εταιρεία έχει τα διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, μια ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και μια τέλεια διαδικασία παραγωγής.
* Τα πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσύ είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8Εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, εργοστασιακή τιμή και εγγυώμαστε ποιοτικά προϊόντα.
Υιοθετούμε το τσιπ Epistar της Ταϊβάν, το εθνικό αστέρι, το φως του βασιλιά και όλα τα είδη των προσαρμοσμένων φωτισμών.s υψηλότερης ευκρίνειας και φωτεινότητας(Εμείς εξακολουθούμε να παρέχουμε το LED μοντέλο οθόνης και ανταλλακτικά σε σας, μπορείτε να το συναρμολογήσετε στη χώρα σας. Μπορεί να σας βοηθήσει να εξοικονομήσετε το κόστος αποστολής και τελωνειακό τέλος)(Η οθόνη LED είναι πολύ φθηνότερη και οικονομικά αποδοτική. Πολύ ασφαλής, καλή για σταθερή χρήση. Ακόμα εκτυπώνουμε το λογότυπό σας πάνω της.)
* Εφαρμογές
Σκηνή, αθλητισμός, διαφήμιση, κυκλοφορία, εκδηλώσεις, στάδιο, εμπορικό κέντρο, αεροδρόμιο, εκθέσεις, εκθέσεις αυτοκινήτων,
Αποδείξεις μόδας, συναυλίες, τελετές, διασκέδαση, κλπ.
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Προδιαγραφές
| Πιξέλες | 3.91mm-7.82mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 32768 σημεία/τ.μ |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Πακέτο ED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 500 χιλιοστά x 125 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 128 x 16 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα, συνεχές ρεύμα 1/16 |
| Τυποποιημένο μέγεθος ντουλαπιού | 500mmx1000mm ή 1000mmx1000mm |
| Βάρος του ντουλαπιού |
7kg/14kg |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Παρακολούθηση Distan | 3 έως 80 μέτρα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 120°; Β.120 |
| Ποσοστό καρέ | 1920HZ |
| Γκρι Σκάλα | 120 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Εισφορά ισχύος | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένο) |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | Δυναμικό άντλησης |
| Αβ. Καταναλώσεις ενέργειας | 450W/μ2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 150W/μ2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας |
-30~+70 βαθμοί |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | -20~+50 βαθμοί |
| ΜΤΠΔ | < 1/10000 |
| Ζωή |
>10.000 ώρες |
| Αδιάβροχο | 100.000 ώρες |
| IP30 |
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την εpiιχειρησιακή καινοτομία.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση:Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα
- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την εpiιχειρησιακή καινοτομία.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προ-πώληση:Οι απαιτήσεις σας για την αγορά θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε κατάλληλα προϊόντα.Μετά την πώληση:Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.