| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Εξωτερικές διαφημιστικές πινακίδες P3.91 250*250mm
Τα πλεονεκτήματα της οθόνης ενοικίασης P3.91
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8Εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, εργοστασιακή τιμή και να σας εγγυηθούν ποιοτικά προϊόντα.
P3.91 Παράμετρος ενοικιαζόμενης μονάδας οθόνης:
| Πίτσα των pixel | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.35 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 8pcs |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x1000 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Βάρος του ντουλαπιού | 12.5 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 128x256 κουκίδες |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 65410 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥5500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 700W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 220 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥1000 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥50000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κλπ. |
![]()
TR4.81 Διάσταση LED μονάδας
![]()
TR4.81 Διάσταση του κουτιού LED
![]()
Συγκρότημα οθόνης LED TR4.81
![]()
![]()
Γενικός εξοπλισμός για οθόνες LED:
1Επεξεργαστής βίντεο με πολλαπλά κανάλια σήματος, ικανοποιώντας τη μετάβαση διαφορετικών προοπτικών από ζωντανή μετάδοση, διαφημιστική εικόνα και συνέντευξη επί τόπου.
2. Splicer ένα είδος υψηλού και νέου εξοπλισμού που διαιρεί μια πλήρη εικόνα σε πολλά μπλοκ για να επιτύχει μια μεγάλη δυναμική οθόνη με πολλαπλές συνηθισμένες μονάδες βίντεο.
3Διανομέας DVI που χρησιμοποιείται για πολλαπλή ψηφιακή έξοδος βίντεο με μονοδιαστασιακή είσοδο ψηφιακού βίντεο και λειτουργία εξόδου βίντεο πολλαπλών καναλιών,για την προβολή εικόνων της ίδιας πηγής σήματος DVI με πολλαπλά ψηφιακά τερματικά οθόνης σε σύστημα εφαρμογών πολυμέσων.
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()