| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Σχεδιασμένη για να εντυπωσιάζει, αυτή η αυτόματη ψηφιακή οθόνη LED υποστηρίζει διάφορες λειτουργίες εμφάνισης, όπως κείμενο, αριθμούς, σύμβολα και κινούμενα σχέδια. Είτε θέλετε να προβάλλετε διαφημιστικές προσφορές, να μοιραστείτε σημαντικές πληροφορίες ή να προσθέσετε μια πινελιά στυλ με κινούμενα σχέδια, αυτή η οθόνη σας καλύπτει με τις ευέλικτες δυνατότητες εμφάνισής της.
Τροφοδοτούμενη από τάση DC 5V, αυτή η οθόνη LED οχήματος είναι ενεργειακά αποδοτική και οικονομική, διασφαλίζοντας ότι μπορείτε να απολαύσετε απρόσκοπτη απόδοση χωρίς να ανησυχείτε για υπερβολική κατανάλωση ενέργειας. Η ασύγχρονη λειτουργία ελέγχου κίνησης ενισχύει περαιτέρω την ευελιξία και την ευκολία χρήσης, επιτρέποντάς σας να ενημερώνετε και να προσαρμόζετε το περιεχόμενο της οθόνης σας με ευκολία.
Με μέγεθος pixel 5mm, αυτή η αυτόματη ψηφιακή οθόνη LED επιτυγχάνει την τέλεια ισορροπία μεταξύ ευκρίνειας και ορατότητας, διασφαλίζοντας ότι τα μηνύματά σας ξεχωρίζουν χωρίς να φαίνονται παραμορφωμένα ή pixelated. Είτε οδηγείτε σε πολυσύχναστους δρόμους της πόλης είτε ταξιδεύετε στον αυτοκινητόδρομο, αυτή η οθόνη διασφαλίζει ότι τα μηνύματά σας μεταδίδονται αποτελεσματικά στο κοινό-στόχο σας.
Είτε είστε ιδιοκτήτης επιχείρησης που θέλει να προωθήσει τα προϊόντα και τις υπηρεσίες σας, είτε οδηγός που επιδιώκει να βελτιώσει την αισθητική του οχήματός σας, είτε ένα άτομο που απλώς θέλει να εκφράσει τη δημιουργικότητά του στο δρόμο, αυτή η οθόνη LED οχήματος είναι η τέλεια λύση για όλες τις ανάγκες εμφάνισής σας. Με την κομψή σχεδίαση, τα προηγμένα χαρακτηριστικά και τη φιλική προς το χρήστη διεπαφή, αυτή η αυτόματη ψηφιακή οθόνη LED σίγουρα θα αναβαθμίσει την οδηγική σας εμπειρία και θα αιχμαλωτίσει την προσοχή όπου κι αν πάτε.
| Χρήση | Εξωτερική |
| Λειτουργία κίνησης | Ασύγχρονος έλεγχος |
| Μέγεθος pixel | 5 mm |
| Τάση | DC 5V |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κείμενο, Αριθμός, Σύμβολο, Κινούμενα σχέδια |
| Ανάλυση οθόνης | 192*64 κουκκίδες |
| Μέγεθος | 96*32 cm |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/ISO2001 |
| Διαμορφώσεις | 1R1G1B |
Περιστάσεις και σενάρια εφαρμογής προϊόντος για την Οθόνη πινακίδας LED αυτοκινήτου SCXK P5 :
Οι αυτόματη ψηφιακή οθόνη LED της SCXK είναι μια ευέλικτη και εντυπωσιακή λύση κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών. Ακολουθούν ορισμένες βασικές περιστάσεις και σενάρια όπου η πινακίδα LED οχήματος μπορεί να χρησιμοποιηθεί αποτελεσματικά:
Με ανάλυση οθόνης 192*64 κουκκίδες και μέγεθος pixel 5mm , η οθόνη πινακίδας LED αυτοκινήτου SCXK P5 προσφέρει καθαρά και ζωντανά οπτικά εφέ. Η τάση DC 5V εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση και συμβατότητα με τα συστήματα τροφοδοσίας οχημάτων.
Προερχόμενη από την Κίνα και πιστοποιημένη με πρότυπα CE/ROHS/FCC/ISO/UL , αυτή η οθόνη LED εγγυάται ποιότητα και αξιοπιστία. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 5τμ, και η τιμή είναι διαθέσιμη κατόπιν διαπραγμάτευσης.
Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν θήκη πτήσης, ξύλινη θήκη ή χαρτοκιβώτιο ανάλογα με την προτίμησή σας, διασφαλίζοντας ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση. Με χρόνο παράδοσης 10 εργάσιμων ημερών, μπορείτε να λάβετε γρήγορα την παραγγελία σας.
Οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι T/T, Western Union, MoneyGram , παρέχοντας ευελιξία για συναλλαγές. Η ικανότητα εφοδιασμού της SCXK των 2000 ΤΕΜΑ/μήνα διασφαλίζει τη διαθεσιμότητα για τις ανάγκες σας.
Με διαστάσεις 96*32cm , αυτή η τυπική οθόνη πινακίδας LED αυτοκινήτου SCXK που συμμορφώνεται με τα πρότυπα CE/ROHS/FCC/ISO2001 είναι ένα ισχυρό εργαλείο για την ενίσχυση της ορατότητας και της επικοινωνίας σε διάφορα σενάρια.
![]()