| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Epistar HD Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου P4 512*512mm Οθόνη LED Video Wall για Στάδια, Εκδηλώσεις, Εκκλησίες
1, οθόνη led για στάδια
2, Υψηλός ρυθμός ανανέωσης μπορεί να είναι 3840-4000hz, καλή ισορροπία χρωμάτων
3, Η εταιρεία μας σχεδιάζει ειδικά, γρήγορα για τη σύνδεση κάθε ντουλαπιού και λεπτού φωτεινού ντουλαπιού
4, Μεγάλη γωνία θέασης 150Degrade
5, Καλύτερη συνέπεια μάσκας,
6, Υπηρεσία ζωής πάντα, Μην ανησυχείτε για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Εφαρμογή Οθόνης LED P4 Ενοικίασης
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για υπαίθρια διαφήμιση, αυτή η οθόνη LED ενοικίασης διαθέτει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για υπαίθριους χώρους. Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικά επίπεδα φωτεινότητας και σε υπαίθριες συνθήκες. Η οθόνη led ενοικίασης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε στάδια, τράπεζες, προωθήσεις, εκθέσεις, σταθμούς, KTV, στάδια, αεροδρόμια και άλλους υπαίθριους χώρους.
Τεχνικές παράμετροι οθόνης LED P4 Ενοικίασης
| Μοντέλο αντικειμένου | SCX-p4 |
| Ενθυλάκωση LED | RGB 3 σε 1 |
| Βήμα εικονοστοιχείων | 4mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού (Π*Υ) | 128 κουκκίδες*128 κουκκίδες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 512mm*512mm |
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Μαύρο led 2121 |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 62500 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέθοδος οδήγησης | Λειτουργία σάρωσης 1/16 |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920~3840 Hz |
| Οδήγηση IC | INC2026 ή Microblock MBI 5124 ή άλλα τσιπ |
| Κλίμακα του γκρι | 14bits |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 1000nits |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000K |
| Καλύτερη μικρότερη γωνία θέασης | 4m |
| Τάση λειτουργίας | AC90-264V±10% |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 950W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 475W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία -10℃~+50℃, υγρασία 10-90% RH |
| Βάρος | 7,5KG/τεμ. |
![]()
Οθόνη LED P4 ΕνοικίασηςΥψηλή κλίμακα του γκρι - Καλύτερη εικόνα
Η οθόνη LED μας κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό καλύτερης ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αξιόπιστους προμηθευτές. Τα τελικά προϊόντα διαθέτουν κορυφαία ποιότητα και προσφέρουν τις καλύτερες εξόδους. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η κλίμακα του γκρι διασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη.
![]()
![]()
![]()
Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κάθετα, η οποία φτάνει σε περισσότερους θεατές. Η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη σε όλες τις κατευθύνσεις και από απόσταση, παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές τις ίδιες εξόδους υψηλής ποιότητας. Αυτό το καθιστά κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Αυστηρή δοκιμή γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης. Η δοκιμή γήρανσης 72 ωρών διεξάγεται χωρίς λυχνία, αμυδρή λυχνία, διαφορά χρώματος και μωσαϊκό. Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνο εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας ότι η καλύτερη ποιότητα είναι εγγυημένη για εσάς.
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: Ξύλινη & Θήκη πτήσης είναι διαθέσιμες
Αποστολή: Αεροπορικώς, Θαλάσσης, DHL, UPS, EMS
![]()
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παράδοση;