| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Epistar HD Indoor Outdoor P4 640*640mm Σκηνή Εκδήλωση Εκκλησία Σεξουαλική οθόνη οθόνης LED
1. οθόνη οθόνης LED σκηνής
2. υψηλό ποσοστό ανανέωσης μπορεί να είναι 3840-4000hz, καλή ισορροπία χρωμάτων
3Η εταιρεία μας σχεδιάζει ειδικά, γρήγορα για τη σύνδεση κάθε ντουλάπι και λεπτή ελαφρύ ντουλάπι
4Μεγάλη οπτική γωνία 150 βαθμούς.
5Η καλύτερη συνέπεια μάσκας
6Ζωή υπηρεσία πάντα, χωρίς ανησυχίες για μετά την υπηρεσία.
Εφαρμογή οθονών LED ενοικίασης
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για εξωτερική διαφήμιση, αυτή η ενοικιαζόμενη οθόνη LED έχει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους.Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικό επίπεδο φωτεινότητας και εξωτερικές συνθήκεςΗ οθόνη LED ενοικίασης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί στη σκηνή, την τράπεζα, την προώθηση, την έκθεση, τον σταθμό, το KTV, το στάδιο, το αεροδρόμιο και άλλους υπαίθριους χώρους.
Π4 Τεχνικές παραμέτρους οθονών LED ενοικίασης
| Σχήμα στοιχείου | SCX-p4 |
| Ενσωμάτωση LED | RGB 3 σε 1 |
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Ψήφισμα του υπουργικού συμβουλίου | 128 σημεία*128 σημεία |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 512 mm*512 mm |
| Διαμόρφωση pixel | Μαύρο LED 2121 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 62500 σημεία/τ.μ. |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/16 λειτουργία σάρωσης |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920~3840 Hz |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | INC2026 ή Microblock MBI 5124 ή άλλα τσιπ |
| Γκρι Σκάλα | 14bit |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Θερμοκρασία χρώματος | Πέντε χιλιάδες. |
| Βέλτιστη συντομότερη γωνία θέασης | 4 μέτρα |
| Εργασιακή τάση | AC90-264V±10% |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 950W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 475W/m2 |
| Διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία -10°C~+50°C, υγρασία 10-90% RH |
| Βάρος | 7.5KG/τμήμα |
![]()
Εικόνα LED ενοικίασης P4Υψηλή Σκιά Γκρι - Καλύτερη Εικόνα
Η οθόνη οθόνης LED κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό υψηλής ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αναγνωρισμένους προμηθευτές.Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης και η κλίμακα γκρίζων εξασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει ομαλή.
![]()
![]()
![]()
Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κατακόρυφα, η οποία φτάνει σε μεγαλύτερο αριθμό θεατών.Παρουσίαση σε όλους τους θεατές των ίδιων προϊόντων υψηλής ποιότηταςΑυτό το κάνει κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Ακριβής Δοκιμή Γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης.Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνον αν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας την καλύτερη ποιότητα για εσάς.
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή: Διατίθενται ξύλινα κιβώτια για πτήση
Μεταφορά: Αεροπορική, θαλάσσια, DHL, UPS, EMS
![]()
Γενικές ερωτήσεις
ΕΠ1: Ποιο είναι το όρο πληρωμής σας; Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παράδοση;