| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | ΣΧΚ-Π4 |
| MOQ: | 1 τ.μ. είναι διαθέσιμα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000sqm/month |
IP65 πλήρες χρώμα αδιάβροχο αλουμινένιο ντουλάπι εξωτερικού P4 ενοικίαση LED οθόνης 3 χρόνια εγγύηση
Πληροφορίες εταιρείας
Σχετικά με εμάς
Η εταιρεία Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co., Ltd.(SCX) είναι μια υψηλής και νέας τεχνολογίας επιχείρηση. Εξειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας LED εξαρτήματα, LED εμφανίζει προϊόντα, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας, της ανάπτυξης, της παραγωγής και του μάρκετινγκ.Έμπειρος με 10 χρόνια ανάπτυξηςΣήμερα η SCX κατέχει το εργοστάσιο της σε έκταση περίπου 3.000 τετραγωνικών μέτρων, η μηνιαία παραγωγική ικανότητα είναι 2.000 τετραγωνικών μέτρων, αριθμός εργαζομένων πάνω από 100.Η εταιρεία έχει τα διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, μια ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και τέλεια διαδικασία παραγωγής.
Προδιαγραφές
| Πιξέλες | 3.91mm-7.82mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 32768 σημεία/τ.μ |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Πακέτο ED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 500 χιλιοστά x 125 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 128 x 16 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα, συνεχές ρεύμα 1/16 |
| Τυποποιημένο μέγεθος ντουλαπιού | 500mmx1000mm ή 1000mmx1000mm |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7kg/14kg |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| προβολή Distan | 3 έως 80 μέτρα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 120°; Β.120 |
| Ποσοστό καρέ | 1920HZ |
| Γκρι Σκάλα | 120 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Εισφορά ισχύος | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένο) |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | Δυναμικό άντλησης |
| Αβ. Καταναλώσεις ενέργειας | 450W/μ2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 150W/μ2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30~+70 βαθμοί |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | -20~+50 βαθμοί |
| ΜΤΠΔ | < 1/10000 |
| Ζωή | >10.000 ώρες |
| Αδιάβροχο | 100.000 ώρες |
| IP30 |
Η υψηλής ποιότητας οθόνη LED είναι πολύ δημοφιλής.
Χρησιμοποιούμε το τσιπ LeiJing της Ταϊβάν και την αμερικανική Guoxing Optoelectronics, η τιμή είναι πολύ χαμηλότερη σε αυτόν τον τομέα.
Το LINSN και το NOVA θα είναι το καλύτερο σύστημα ελέγχου ενοικίασης.
Όλες οι μελλοντικές σας ανάγκες μπορούν να ικανοποιηθούν.
![]()
(το εξωτερικό μοντέλο P4 με μπροστινό μέγεθος: 320x160mm)
![]()
(στην πίσω πλευρά της εξωτερικής μονάδας οθόνης LED P4)
* Εφαρμογές
Σκηνή, αθλητισμός, διαφήμιση, κυκλοφορία, εκδηλώσεις, στάδιο, εμπορικό κέντρο, αεροδρόμιο, εκθέσεις, εκθέσεις αυτοκινήτων,
Αποδείξεις μόδας, συναυλίες, τελετές, διασκέδαση, κλπ.
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Ποια είναι η εγγύηση της οθόνης οθόνης LED;
Α1. Έχουμε ένα 3.-έτοςΗ εγγύηση για την οθόνη οθόνης LED, και 100.000 ώρες ζωής των λαμπτήρων LED.
Ε. 2 Τι γίνεται με την υπηρεσία πριν από την πώληση και την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α2. Για την υπηρεσία πριν από την πώληση. Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα πωλήσεων και μια τεχνική ομάδα 8 ετών που είναι πρόθυμοι να απαντήσουν στην ερώτησή σας 24/7. Μπορούμε να προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη λύση για το έργο σας!
![]()
* Τα πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσύ είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8Εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, εργοστασιακή τιμή και εγγυώμαστε ποιοτικά προϊόντα.