| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος LED | SMD 2121 |
| Μέγεθος Καλύμματος | 500mm x 500mm / 500mm x 1000mm |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Μέγεθος Μονάδας | 250 x 250mm |
| Απόσταση Θέασης | ≥3m |
| Φωτεινότητα Λευκής Ισορροπίας | >2500cd/m² |
| Γωνία Θέασης | Ευρεία γωνία με καθαρή ορατότητα |
| Τάση | DC5V |