| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 7 PC |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, MoneyGram, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Κυβερνητικές πλατείες, χώροι ψυχαγωγίας, εμπορικά κέντρα, παιδικές χαρές, κόμβοι μεταφορών και δημόσιοι χώροι.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εσωτερικού Χώρου SMD P4.81 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 65.410/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 52x52 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Απόσταση θέασης | ≥4m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Ρυθμιζόμενο με ένα σημείο |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/m² |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετη |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: <220W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμο σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια μεταφορά, αεροπορική μεταφορά ή ταχυμεταφορείς όπως η DHL.