| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | ≥ 1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 250 mm × 250 mm |
| Τετάρτη | DC5V |
| Πυκνότητα σημείων | 625410 |
Αυτή η οθόνη υψηλής ευκρίνειας SMD LED είναι ειδικά σχεδιασμένη για εσωτερικές ή εξωτερικές πρόσοχες στήλων, διαθέσιμη τόσο σε κυλινδρική όσο και σε τετραγωνική διαμόρφωση.Παρέχει μια τέλεια εμπειρία προβολής.
Ιδανικό για έργα ανάπτυξης πόλεων, μπορούμε να προσαρμόσουμε οποιοδήποτε επίπεδο των pixel σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας με βολικό έλεγχο ομάδας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 111,111/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Παρέχουμε εγγύηση 2 ετών για όλες τις οθόνες, τις ενότητες και τα εξαρτήματα.Η διαρκής συντήρηση είναι διαθέσιμη με χρέωση μόνο για τις πρώτες ύλες.
Οι πρόσθετες υπηρεσίες περιλαμβάνουν δωρεάν τεχνική κατάρτιση, εγχειρίδια λειτουργίας, λογισμικό, εκθέσεις δοκιμών και σχέδια CAD για αναφορά εγκατάστασης.