| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3500 τ.μ. μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση ταξί |
| Τσιπ LED | Epistar |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Πυκνότητα pixel | 40000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz~3840Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | 2G/3G/4G/WIFI/USB |
| Φωτεινότητα | 6500cd/τ.μ. |
| Τύπος μοντέλου | P5 |
|---|---|
| Απόσταση pixel | 5mm |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Πυκνότητα pixel | 40000 κουκκίδες/m² |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000mm(Μ) x 360mm(Υ) x 200mm(κάτω) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 128*128 κουκκίδες |
| Φωτεινότητα | >5000 nit |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση | 450w |
| Μέση κατανάλωση | 150w |
| Βάρος οθόνης | 17kg |
| Εφαρμογή | Στέγη ταξί / αυτοκίνητο |
Οθόνη LED ταξί P4 P5, έγχρωμη, 3G WiFi GPS, εξωτερική, κινούμενη διαφημιστική πινακίδα
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ανανεωμένο εξοπλισμό και μοναδική τυποποιημένη παραγωγή μονάδων που εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία επιτρέπουν την αποτελεσματική παραγωγή μονάδων, με συνεχή τεχνική καινοτομία για τη μείωση του κόστους για τους πελάτες.
Δέσμευση για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες έκτακτου αποθέματος για τη διατήρηση αδιάκοπης παροχής.
Προ-πωλήσεις: Εξατομικευμένες προτάσεις προϊόντων με βάση τις απαιτήσεις σας.
Μετά-πωλήσεις: Συνεχής παρακολούθηση χρήσης προϊόντων για συνεχή βελτίωση.