| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση ταξί |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Φώτα LED | Kinglight ή Nationstar |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz ~ 3840 Hz |
| Τύπος μοντέλου | P5 |
|---|---|
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000 mm ((L) x 360 mm ((H) x 200 mm ((W κάτω) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 64*32 κουκίδα |
| Φωτεινότητα | > 5000 νιτ |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση | 800w |
| Μέση κατανάλωση | 280w |
| Βάρος οθόνης | 17 κιλά |
| Εφαρμογή | Οροφή οροφής ταξί/αμάξι |