| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
1) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη και ώριμη τεχνολογία, συμβατή με τα βιομηχανικά πρότυπα και την τάση ανάπτυξης της τεχνολογίας.
2) Καλή εκπομπή θερμότητας, αδιάβροχη και σταθερή απόδοση.
3) Η διεπαφή ήχου και βίντεο του συστήματος μπορεί να προσφέρει ζωντανή, πλήρη και υψηλής ποιότητας οθόνη LED στο σήμα εκπομπής της τηλεόρασης
4) Υψηλή ανάλυση και ευκρίνεια εικόνας οθόνης, καθαρή και χωρίς φλας εικόνα οθόνης.
5) Υποστηρίζει είσοδο βίντεο και ραδιοσυχνοτήτων, η ειδική δομή μπορεί να συναρμολογηθεί ελεύθερα.
Παράμετρος μονάδας
| Pixel pixel | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3528 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή εθνικός σταρ |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 κουκκίδες |
| Ποσότητα μονάδας ανά ντουλάπι | 9 τεμ |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576mm |
| Υλικό ντουλαπιού | χύτευση αλουμινίου |
| Βάρος ντουλαπιού | 10,4 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Εμπρός/πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 27778 κουκκίδες/m² |
| Λάμψη | ≥6000 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750 W/m² |
| Μέση κατανάλωση ρεύματος | 300 W/m² |
| Τάση εργασίας | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρωματιστά | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16 bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥480 καρέ/δευτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥50000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +40℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενο από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο-σύγχρονη, σε πραγματικό χρόνο, off-line, ασύρματη, internet κ.λπ. |
Στοιχεία υπουργικού συμβουλίου![]()
![]()
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το πρότυπο νέο εργοστάσιο, περίπου 100 εργαζόμενους. Διαθέτουμε εξαιρετικούς υπαλλήλους τμήματος Ε&Α και εξυπηρέτησης μετά την πώληση και χωριστά σχεδιαστική ικανότητα. Το προϊόν μας περιελάμβανε κυρίως εσωτερική έγχρωμη οθόνη led, πλήρη έγχρωμη οθόνη led, έγχρωμη οθόνη led εσωτερικού χώρου, οθόνη led ασύρματου αυτοκινήτου usd, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμό λεωφορείων, σιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο του κέντρου, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου βρισκόμαστε, τηρούμε πάντα την αρχή που είναι: ο επαγγελματίας κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή από την αγορά προϊόντων στην αγορά προϊόντων τιμών για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1.ξύλινη συσκευασία θήκης για σιδερωμένο χαλύβδινο ντουλάπι.
2. συσκευασία θήκης πτήσης για ντουλάπι αλουμινίου χύτευσης.
Διανομή:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.![]()
![]()
Η υπηρεσία μας
Εγγύηση
1.Εγγυόμαστε όλη μας την οθόνη, τις ενότητες, τα ανταλλακτικά για ΔΥΟ χρόνια.
2. Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση τεχνολογίας, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3. Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα εξαρτήματα για αντικατάσταση στην κατώτατη τιμή μας.
4.Μετά την πώληση, εάν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε με e-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως
όταν το λάβουμε και σας προσφέρουμε μια καλή λύση για να λύσετε το πρόβλημα.
5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για εσάς και να ανακτήσει καλά με τηλεχειριστήριο!
Εγκατάσταση
1. Μπορούμε να βοηθήσουμε την εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, εάν το ζητήσει ο πελάτης.
2. Θα μπορούσαμε να στείλουμε τον μηχανικό μας για να σας καθοδηγήσει την εγκατάσταση. Αλλά το σχετικό κόστος θα πρέπει να πληρωθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας.
3.Οι τεχνικοί μας θα προσφέρουν CAD Drawing για να δείξουν πώς να εγκαταστήσετε σωστά και γρήγορα την οθόνη LED, φυσικά, εάν χρειάζεστε.
Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα με