| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Τιμή εργοστασίου Εσωτερική οθόνη βίντεο LED ενοικίασης P3.91 LED οθόνη 500*500 mm ή 500*1000mm
Όπως γνωρίζετε, η τεχνολογία LED έχει αλλάξει τον κόσμο ραγδαία. Ως μια καλή εφαρμογή αυτής της τεχνολογίας, η οθόνη LED έχει χρησιμοποιηθεί καθολικά σε διαφορετικούς τομείς. Μας προσφέρουν υπέροχη οπτική και ακουστική εμπειρία, κάνοντας τον κόσμο πολύχρωμο και όμορφο.
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd, ως επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED, παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις οθονών LED για την περίπτωσή σας με λογική τιμή και εγγυημένη ποιότητα! Η ιστοσελίδα μας: www.scxled.cn Είμαστε έτοιμοι ανά πάσα στιγμή, απολαμβάνοντας την επίσκεψή σας και καλωσορίζουμε την επικοινωνία σας!
Παράμετρος μονάδας:
| Pixel pitch | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Βάρος μονάδας | 0.35kg |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64dots |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 4τμχ |
Παράμετρος ντουλαπιού:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x500mm |
| Υλικό ντουλαπιού | αλουμίνιο χυτοπρεσσαριστό |
| Βάρος ντουλαπιού | 6.5kg |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 128x128 dots |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 65410dots/m² |
| Φωτεινότητα | ≥1200 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Ο≥120° Κ≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 3.9m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 890W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 330 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥50000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετροι συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κ.λπ. |
Ντουλάπι
![]()
![]()
εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co.,Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το πρότυπο νέο εργοστάσιο, με περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε εξαιρετικό τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης και προσωπικό εξυπηρέτησης μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, οθόνη LED ασύρματου αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διάφανη οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμό λεωφορείων, σταθμό τρένων, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί κ.λπ. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα δημιουργεί καλή τιμή στην αγορά προϊόντων για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. Συσκευασία ξύλινης θήκης για ντουλάπι από σίδηρο.
2. Συσκευασία flight case για ντουλάπι από αλουμίνιο χυτοπρεσσαριστό.
Παράδοση
:Ναυτιλία δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα μαζί μας!
![]()
![]()