| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Όπως γνωρίζετε, η τεχνολογία LED έχει αλλάξει τον κόσμο ραγδαία. Ως μια καλή εφαρμογή αυτής της τεχνολογίας, η οθόνη LED έχει χρησιμοποιηθεί καθολικά σε διάφορους τομείς. Μας προσφέρουν υπέροχη οπτική και ακουστική εμπειρία, κάνοντας τον κόσμο πολύχρωμο και όμορφο.
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd, ως επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED, παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις οθονών LED για την περίπτωσή σας με λογική τιμή και εγγυημένη ποιότητα! Η ιστοσελίδα μας: Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα μαζί μας! Είμαστε έτοιμοι ανά πάσα στιγμή, απολαύστε την επίσκεψή σας και καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας!
Παράμετρος μονάδας:
| Βήμα pixel | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Βάρος μονάδας | 0.35kg |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 κουκκίδες |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 8 τεμάχια |
Παράμετρος ντουλαπιού:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x1000mm |
| Υλικό ντουλαπιού | αλουμίνιο χυτό |
| Βάρος ντουλαπιού | 11.5kg |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 128x256 κουκκίδες |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 65410 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια≥120° Κάθετη≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 3.9m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 890W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 330 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥50000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετροι συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κ.λπ. |
Ντουλάπι
![]()
![]()
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co.,Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το πρότυπο νέο εργοστάσιο, με περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε εξαιρετικό τμήμα R&D και προσωπικό μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, ασύρματη οθόνη αυτοκινήτου LED, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμό λεωφορείων, σταθμό τρένων, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί κ.λπ. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε τα προϊόντα μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα δημιουργεί καλή τιμή στην αγορά προϊόντων για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. Συσκευασία ξύλινης θήκης για ντουλάπι από σίδηρο.
2. Συσκευασία θήκης πτήσης για ντουλάπι από αλουμίνιο χυτό.
Παράδοση
:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.Στοιχεία επικοινωνίας
![]()
![]()
Πωλητής: Andy Liu
Skype: Andy Liu
Whatsapp:+86-15797878183
Τηλ:+86-15797878183
Email:Andy_he@scxled.cn
www.scxled.cn
Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα μαζί μας!