| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | negotation |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5000 το μήνα |
Οθόνη LED 3 LED εσωτερικού χώρου υψηλής πυκνότητας pixel για την έκθεση
Όπως γνωρίζετε, η τεχνολογία LED έχει αλλάξει τον κόσμο ραγδαία. Ως μια καλή εφαρμογή αυτής της τεχνολογίας, η οθόνη LED χρησιμοποιείται καθολικά σε διαφορετικούς τομείς. Μας προσφέρουν υπέροχη οπτική και ακουστική εμπειρία, κάνοντας τον κόσμο πολύχρωμο και όμορφο.
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd, ως επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED, παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις οθονών LED για την περίπτωσή σας με λογική τιμή και εγγυημένη ποιότητα! Η ιστοσελίδα μας: www.scxled.cn Είμαστε έτοιμοι ανά πάσα στιγμή, απολαύστε την επίσκεψή σας και καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας!
Παράμετρος μονάδας:
| Pixel pitch | 3mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192mm |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 κουκκίδες |
Παράμετρος ντουλαπιού:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576mm |
| Υλικό ντουλαπιού | αλουμίνιο χυτοπρεσσαριστό |
| Βάρος ντουλαπιού | 6,5kg |
| Προστασία εισόδου | IP43 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 111111 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥1500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια≥140° Κάθετη≥140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 300W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ρυθμός ανανέωσης | >1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετροι συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, σύγχρονη βίντεο, πραγματικού χρόνου, εκτός σύνδεσης, ασύρματη, internet κ.λπ. |
Φωτογραφία ντουλαπιού![]()
![]()
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co.,Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει σύγχρονο εργοστάσιο, με περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε εξαιρετικό τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης και προσωπικό εξυπηρέτησης μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως έγχρωμες οθόνες LED εσωτερικού χώρου, έγχρωμες οθόνες LED εξωτερικού χώρου, έγχρωμες οθόνες LED εσωτερικού χώρου, οθόνες αυτοκινήτου LED ασύρματες, οθόνες αφίσας, διαφανείς οθόνες κ.λπ. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμούς λεωφορείων, σταθμούς τρένων, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί κ.λπ. Υιοθετούμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε τα προϊόντα μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα δημιουργεί καλή τιμή στην αγορά, καλή τιμή στην αγορά για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. Συσκευασία σε ξύλινη θήκη για ντουλάπι από σίδηρο. 2. Συσκευασία σε θήκη πτήσης για ντουλάπι από αλουμίνιο χυτοπρεσσαριστό.
Παράδοση
:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.Η υπηρεσία μας![]()
![]()
Εγγύηση
1. Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες, τα ανταλλακτικά μας για ΔΥΟ χρόνια. 2. Παρέχουμε δωρεάν τεχνική εκπαίδευση, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο. 3. Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας. 4. Μετά την πώληση, εάν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω E-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως μόλις το λάβουμε και θα σας προσφέρουμε μια καλή λύση για να λύσετε το πρόβλημα. 5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για εσάς μέχρι να αποκατασταθεί πλήρως μέσω απομακρυσμένου ελέγχου!
Εγκατάσταση
1. Μπορούμε να υποστηρίξουμε την εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, εάν ο πελάτης το απαιτήσει. 2. Θα μπορούσαμε να στείλουμε τον μηχανικό μας για να σας καθοδηγήσει στην εγκατάσταση. Αλλά το σχετικό κόστος θα πρέπει να καταβληθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας. 3. Οι τεχνικοί μας θα προσφέρουν σχέδιο CAD για να δείξουν πώς να εγκαταστήσετε σωστά και γρήγορα την οθόνη LED, φυσικά, εάν το χρειάζεστε.