| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5000 το μήνα |
Εξαιρετική εξωτερική οθόνη LED P6 για εξωτερικές δραστηριότητες με εξαιρετική εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Παράμετρος μονάδας
| Βήμα pixel | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192mm |
| Λαμπτήρας LED | KingLight |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 κουκκίδες |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576mm |
| Υλικό ντουλαπιού | αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
| Βάρος ντουλαπιού | 10,5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 27777 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Ο≥120° Κ≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 350 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | ≥480 καρέ/s |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, σύγχρονη βίντεο, πραγματικού χρόνου, εκτός σύνδεσης, ασύρματη, internet κ.λπ. |
Οδηγοί αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1,Διαστάσεις (Πλάτος και Ύψος)
2,Τοποθεσία εγκατάστασης. (η εικόνα είναι καλύτερη)
3,Σκοπός. (ενοικίαση ή χρήση από εσάς)
4,Εφέ αστεριού ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co.,Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το πρότυπο νέο εργοστάσιο, με περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε εξαιρετικό τμήμα R&D και προσωπικό εξυπηρέτησης μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου, έγχρωμη οθόνη LED εσωτερικού χώρου, οθόνη αυτοκινήτου LED ασύρματη, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμό λεωφορείων, σταθμό τρένων, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί κ.λπ. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα παράγει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόντος στην αγορά για να παρέχουμε τέλειο προϊόν και υπηρεσία στους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. Συσκευασία ξύλινης θήκης για ντουλάπι από σίδηρο.
2. Συσκευασία θήκης πτήσης για ντουλάπι από αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση.
Παράδοση:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
![]()
![]()
Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα μαζί μας!