| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5000 το μήνα |
| Πίτσα των pixel | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.35 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 8pcs |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x1000 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Βάρος του ντουλαπιού | 120,4 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 128x256 κουκίδες |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 65410 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 300 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥1000 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥50000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κλπ. |
Υπουργείο ![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:1- ξύλινη συσκευασία για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:Αεροπορία, θαλάσσια ή DHL, πολλαπλές μεταφορές.![]()
![]()
Πληροφορίες επικοινωνίας
Αντιπρόσωπος πωλήσεων:
Άντυ Λιου.
Wechat:liu15179028073
Τηλέφωνο: +86-15797878183 (Whatsapp)
E-mail:Andy_he@scxled.cn
Διαδίκτυο: www.scxled.cn
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!