| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5000 το μήνα |
Εξωτερικές οθόνες LED P3 με επεξεργαστή βίντεο Novar υποστηρίζουν την αναπαραγωγή σε πραγματικό χρόνο
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
1.Ελαφρύ βάρος:μπορεί να φορτωθεί από ένα άτομο, γρήγορη συναρμολόγηση, γρήγορη συντήρηση, μείωση. μεταφορά, εξοικονόμηση κόστους
2.Τεχνός ντουλάπιΤο πάχος είναι μόνο 62mm, ο χώρος της οθόνης είναι μικρός, και ολόκληρη η οθόνη θα είναι πιο όμορφη.
3.Επίπεδη οθόνηΤο αποτέλεσμα της οθόνης θα είναι πιο σαφές και εκλεκτό.
4.Γρήγορη απομόνωση: υιοθετήστε ταχεία κλειδαριά δομή συνδεδεμένη, σταθερή, γρήγορη, όμορφη.
5.Χαμηλή θερμότητα αποδέσμευσης: χαμηλός θόρυβος, χαμηλή κατανάλωση, χαμηλό κόστος, εξαιρετική θερμική κατασκευή και εξαιρετική θερμική διασπορά.
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.35 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 9pcs |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7.5 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 192x192 κουκίδες |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 111111 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 3 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 300 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥1000 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥50000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κλπ. |
Υπουργείο
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:1- ξύλινη συσκευασία για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:Αεροπορία, θαλάσσια ή DHL, πολλαπλές μεταφορές.
![]()
![]()
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!