| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
1) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη και ώριμη τεχνολογία, σύμφωνα με τα βιομηχανικά πρότυπα και την τάση ανάπτυξης της τεχνολογίας.
2) Καλή εκπομπή θερμότητας, αδιάβροχη και σταθερή απόδοση.
3) Η διεπαφή ήχου και βίντεο του συστήματος μπορεί να προσφέρει ζωντανή, πλήρη και υψηλής ποιότητας οθόνη LED στο σήμα τηλεοπτικής μετάδοσης.
4) Υψηλή ανάλυση και καθορισμός της εικόνας της οθόνης, καθαρή και μη αναβοσβήνουσα εικόνα οθόνης.
5) Υποστηρίζει είσοδο βίντεο και ραδιοσυχνοτήτων, ειδική δομή μπορεί να συναρμολογηθεί ελεύθερα.
Παράμετρος Μονάδας
| Βήμα εικονοστοιχείων | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Λυχνία LED | KingLight ή nationstar |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64dots |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x1000mm |
| Υλικό ντουλαπιού | χυτοπρεσαριστό αλουμίνιο |
| Βάρος ντουλαπιού | 12.8kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 65410 dots/m² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 3.91m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 650W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 320 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | ≥1000frames/s |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥10000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερφόρτωση /Διακοπή ρεύματος /Διαρροή ρεύματος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +40℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video,VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, internet κ.λπ. |
Λεπτομέρειες ντουλαπιού![]()
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Η Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το τυπικό νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε εξαιρετικό τμήμα Ε&Α και εργαζομένους εξυπηρέτησης μετά την πώληση και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως οθόνη LED εσωτερικού χώρου πλήρους χρώματος, οθόνη LED εξωτερικού χώρου πλήρους χρώματος, οθόνη LED εσωτερικού χώρου πλήρους χρώματος, οθόνη LED ασύρματου αυτοκινήτου usd, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμούς λεωφορείων, σιδηροδρομικούς σταθμούς, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί και ούτω καθεξής. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, λαμβάνουμε πάντα την αρχή που είναι: ο επαγγελματισμός κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόντος στην αγορά για να παρέχουμε τέλειο προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. συσκευασία ξύλινης θήκης για σιδερένιο ντουλάπι.
2. συσκευασία θήκης πτήσης για χυτοπρεσαριστό ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.![]()
![]()
Η υπηρεσία μας
Εγγύηση
1. Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες, τα ανταλλακτικά μας για ΔΥΟ χρόνια.
2. Παρέχουμε εκπαίδευση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3. Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4. Μετά την πώληση, εάν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω e-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως
όταν το λάβουμε και θα σας προσφέρουμε μια καλή λύση για την επίλυση του προβλήματος.
5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για εσάς μέχρι να ανακάμψει καλά με τηλεχειρισμό!
Εγκατάσταση
1. Μπορούμε να βοηθήσουμε στην εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, εάν το απαιτεί ο πελάτης.
2. Θα μπορούσαμε να στείλουμε τον μηχανικό μας για να σας καθοδηγήσει στην εγκατάσταση. Αλλά το σχετικό κόστος θα πρέπει να καταβληθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας.
3. Οι τεχνικοί μας θα προσφέρουν σχέδιο CAD για να δείξουν πώς να εγκαταστήσετε σωστά και γρήγορα την οθόνη LED, φυσικά, εάν χρειάζεστε.
Εξοικονομήστε χρόνο και χρήματα με