| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εξωτερική Αδιάβροχη P5 Εκδηλώσεις σκηνής LED οθόνη βίντεο τοίχου με εγγύηση 3 ~ 5 ετών
Π5 Εφαρμογή οθόνης LED ενοικίασης
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για εξωτερική διαφήμιση, αυτή η ενοικιαζόμενη οθόνη LED έχει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους.Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικό επίπεδο φωτεινότητας και εξωτερικές συνθήκεςΗ οθόνη LED ενοικίασης μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί στη σκηνή, την τράπεζα, την προώθηση, την έκθεση, τον σταθμό, το KTV, το στάδιο, το αεροδρόμιο και άλλους υπαίθριους χώρους.
Εικόνα LED ενοικίασης P5Υψηλή Σκιά Γκρι - Καλύτερη Εικόνα
Η οθόνη οθόνης LED κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό υψηλής ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αναγνωρισμένους προμηθευτές.Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης και η κλίμακα γκρίζων εξασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει ομαλή.
Εικόνα LED ενοικίασης P5Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κατακόρυφα, η οποία φτάνει σε μεγαλύτερο αριθμό θεατών.Παρουσίαση σε όλους τους θεατές των ίδιων προϊόντων υψηλής ποιότηταςΑυτό το κάνει κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Εικόνα LED ενοικίασης P5Ακριβής Δοκιμή Γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης.Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνον εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας την καλύτερη ποιότητα για εσάς.
Π5 Τεχνικές παραμέτρους οθονών LED ενοικίασης
| Μέγεθος της γωνίας | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixels/sqm |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 8 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95%RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100 m (χωρίς ρελέ), μονοτροπική ίνα: 20000m, πολυτρόπου ίνες: 500m-20km |
| Δύναμη | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| λειτουργία εμφάνισης | Δοκιμαστική συσκευή |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video, VGA, RGB, σύνθετο βίντεο, SDI |
![]()
Διαδικασία εγκατάστασης
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή: Διατίθενται ξύλινα κιβώτια για πτήση
Μεταφορά: Αεροπορική, θαλάσσια, DHL, UPS, EMS
![]()
Γενικές ερωτήσεις
ΕΠ1: Ποιο είναι το όρο πληρωμής σας; Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παράδοση;