| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 1 τμ και άνω |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T / T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τμ το μήνα |
Μεγάλη αδιάβροχη οθόνη LED P4.81 για διαφήμιση, φωτεινότητα 6500, επίπεδο προστασίας IP64
| Αριθμός μοντέλου | LS-4.81 |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Πυκνότητα Pixel (κουκκίδες/m2) | 43222 |
| Διαμόρφωση Pixel | 3 ΣΕ 1 |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 250*250 |
| Ανάλυση μονάδας (κουκκίδες) | 52*52 |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης (m) | ≥4.81 |
| Φωτεινότητα (cd/m2) | ≥7000 |
| Γωνία θέασης (μοίρες) | ≤120° |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (w/m2) | 500-580 |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Μέγεθος σιδερένιου ντουλαπιού (mm) | 500*500/500*1000 |
| Θερμοκρασία χρώματος | ρυθμιζόμενη σύμφωνα με το λογισμικό 100 επίπεδα |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1200HZ |
| Χρώμα | 64g χρώμα (υπό την προϋπόθεση 4096 κλίμακας του γκρι) |
| Κλίμακα του γκρι | Συνιστάται 14BIT |
| Διάρκεια ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Αποθήκευση: —40°C+85°C Λειτουργία: -20 °C~+45°C |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | <0.0001 |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός συχνότητας βίντεο |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
Ο μοναδικός σχεδιασμός εξαγωνικής δομής, επίπεδος και σταθερός
Το πίσω μέρος των μονάδων του ντουλαπιού υιοθετεί τις σχεδιαστικές αρχές της εξαγωνικής δομής. Αυτό το είδος αλουμινένιας δομής διασφαλίζει στο μέγιστο βαθμό τα χαρακτηριστικά της σταθερότητας και της επιπεδότητας. Ολόκληρη η οθόνη έχει τυπικά χαρακτηριστικά μετά τη συναρμολόγηση.
Η εικόνα HD σας προσφέρει μια πιο τέλεια οπτική εμπειρία
Το μικρότερο pixel pitch αυτής της σειράς μπορεί να είναι 4.81mm. Η εικόνα είναι πολύ υψηλής ευκρίνειας. Ακόμα και σε κοντινή απόσταση θέασης, η εικόνα δεν θα παρουσιάζει εμφανή κόκκους pixel. Έτσι, εφαρμόζεται τέλεια για εξωτερική εγκατάσταση.
Γρήγορη εγκατάσταση, υψηλή ακρίβεια και λιγότερο βάρος
Σύστημα γρήγορης κλειδαριάς, 80% υψηλότερη απόδοση στην εγκατάσταση. Ντουλάπι από αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση, υψηλή ακρίβεια και λιγότερο βάρος.
Υψηλός βαθμός IP και κατάλληλο για βροχερό καιρό
Από τα δεδομένα ανίχνευσης από επαγγελματικούς φορείς τρίτων: το επίπεδο προστασίας μπορεί να φτάσει έως και IP65, και το προϊόν είναι κατάλληλο για οποιονδήποτε βροχερό καιρό, επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους.
Ε1: Πότε είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α1: Θα ολοκληρώσουμε την κατασκευή εντός 10 ημερών μετά τη λήψη της προκαταβολής.
Ε2: Ποιος είναι ο τρόπος πληρωμής;
Α2: Υποστηρίζουμε μια ποικιλία τρόπων πληρωμής, ο πιο συνηθισμένος είναι ο TT.
Ε3: Ποιο είναι το pixel pitch για οθόνη LED εξωτερικού χώρου;
Α3: Εσωτερικού/Εξωτερικού χώρου (P4mm/P5mm/P6mm / P8mm/P10mm/P16mm)
Ε4: Πού χρησιμοποιείται;
Α4: εσωτερικού/εξωτερικού χώρου, ευρέως χρησιμοποιείται σε αεροδρόμια, σταθμούς, λιμάνια, στάδια, τράπεζες, σχολεία, εργοστάσια, ταχυδρομεία, εμπορικά κέντρα, νοσοκομεία, βιομηχανικά και εμπορικά τμήματα, φορολογικές αρχές, τελωνεία, κέντρα παρακολούθησης, διαφημίσεις και βιομηχανία ψυχαγωγίας
Ε5: Μπορεί να παίξει βίντεο HD;
Α5: Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει λειτουργία βίντεο HD με το σύστημα ελέγχου Linsn.
Ε6: Ποιο είναι το σύστημα ελέγχου;
Α6: Το τυπικό μας σύστημα ελέγχου για αυτό το μοντέλο είναι Linsn, Novastar. Υποστηρίζει επίσης άλλα συστήματα ελέγχου, όπως Xixun, TF, Colorlight, κ.λπ.
Ε7: Τι γίνεται με το μέγεθος του έργου;
Α7: Παρακαλώ προσφέρετε το μέγεθος με "πλάτος επί ύψος" του έργου. Θα προσφέρουμε την κατάλληλη λύση για το μέγεθος του έργου σας. Θα το εκτιμήσω αν προσφερθούν σχέδια εγκατάστασης.