| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T / T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τμ το μήνα |
Οθόνη LED εξωτερικού χώρου P8 για βίντεο
Παράμετροι
| SMD εξωτερικού χώρου 3in1 πλήρες χρώμα P8 | |
| Βήμα pixel | 8mm |
| Πυκνότητα pixel | 15625pixels/τ.μ. |
| Σύνθεση pixel | 1R1G1B |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Ανάλυση μονάδας | 32×16 κουκκίδες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*1024mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 128*128 κουκκίδες |
| Τύπος LED | 3535 |
| Φωτεινότητα | 5000~8000cd/τ.μ. |
| Γωνία θέασης | V/H 120°/120° |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 600W/τ.μ. |
| Λειτουργία οδήγησης | Οδηγός σταθερού ρεύματος |
| Λειτουργία σάρωσης | 4S |
![]()
Τι μπορούμε να σας προσφέρουμε;
1 Προϊόντα καλής ποιότητας & καλύτερης τιμής.
2 24ωρη online εξυπηρέτηση πελατών.
3 Τεχνολογική υποστήριξη μετά την παραγγελία σας.
4 1~3 χρόνια εγγύηση προϊόντων.
5 Άλλες απαιτήσεις που χρειάζονται οι πελάτες.
Συσκευασία:
1: Θήκη πτήσης (5 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό βάρος: 150KG
Μέγεθος: 1010mm*560mm*1175mm
2: Ξύλινη θήκη (5 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό βάρος: 180KG
Μέγεθος: 1120mm*585mm*930mm
Οδηγοί αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1, εφέ αστεριού ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2, Διάσταση (Πλάτος και Ύψος)
3, Τοποθεσία εγκατάστασης. (η εικόνα είναι καλύτερη)
4, Σκοπός. (τι πρόκειται να κάνετε με την κουρτίνα LED)
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
1. Εγγύηση ενός έτους, δωρεάν συντήρηση εφ' όρου ζωής.
2. Περίοδος απόκρισης παραπόνων όχι μεγαλύτερη από 24 ώρες. καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλημάτων που παρέχονται σε 48 ώρες.
3. Έκθεση παρακολούθησης ικανοποίησης πελατών.
4. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
5. Πλήρες σετ εγγράφων δωρεάν, τα οποία περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εγχειρίδιο εύκολης συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6. Ειδική υπηρεσία για μεγάλα έργα, όπως στάδια, εκθέσεις, πλατείες και ούτω καθεξής.
Πληροφορίες εταιρείας
Η Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd διαθέτει το τυπικό νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης και προσωπικό εξυπηρέτησης μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως μονόχρωμη/διπλόχρωμη οθόνη LED, εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος, εξωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος, οθόνη LED για αυτοκίνητα χωρίς καλώδιο κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, στάσεις λεωφορείων, σιδηροδρομικούς σταθμούς, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί και ούτω καθεξής.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα δημιουργεί καλή τιμή, η καλή τιμή στην αγορά παρέχει τέλειο προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.
Πιστοποιήσεις:
Συχνές Ερωτήσεις
1.Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, στην περιοχή Longhua.
2.Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T/T, Western Union, MoneyGram κ.λπ.
3.Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α: 1. Συσκευασία σε θήκη πτήσης
2. Συσκευασία σε ξύλινη θήκη
3. 36 τεμάχια σε μία συσκευασία
4. Προσαρμοσμένη συσκευασία
4.Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α: Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS.
5.Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, ο χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν δια θαλάσσης, αεροπορικώς και με express.
δια θαλάσσης: 20-40 ημέρες. αεροπορικώς: 5-10 ημέρες. με express: 3-6 ημέρες