| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 3sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10000 |
| Άρθρο | P10 |
|---|---|
| Χρώμα | Πλήρους χρώματος πραγματικά pixels |
| Περιβάλλον χρήσης | Εξωτερικά |
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Φυσική πυκνότητα | 10000 σημεία/τ.μ. |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τσιπ LED | SMD3535 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Δύναμη μονάδας | 70w |
| Συνιστώμενη απόσταση θέασης | 4-35 μέτρα |
| Καλύτερη γωνία θέασης | H: 120°; V:120° |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 620w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 250w |
| Μέγεθος ντουλαπιού | W960m×H960mm |
| Τυποποιημένη ανάλυση | 96*96 |
| Βάρος | 50 kg ανά πάνελ |
| Μέθοδος οδήγησης | Σκανάρισμα, σταθερό ρεύμα |
| Ποσοστό καρέ βίντεο | ≥ 60 Hz |
| Αναβάθμιση της τιμής | ≥1680Hz |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥5500cd |
| Θέρμανση/υγρασία λειτουργίας | -30°C~+45°C |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά: IP 67; Πίσω: IP65 |
| Τεχνική ένταση | 110-220V AC ± 10% |
| Κλίμακα γκρι / χρώμα | Εμφάνιση Χρώματα ≥16.7N(Συγχρονισμός) |
| Ελέγχος φωτεινότητας | Εγχειρίδιο/αυτόματο |
| Σημείο εισόδου | RF,S-VIDEO,RGBHV,YUV,YC & COMPOSITION, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακας βίντεο PCTV+DVI+πίνακας ελέγχου+φυτική ίνα |
| ΜΒΤΦ | > 500 ώρες |
| Ζωή | >100.000 ώρες |
| Το ποσοστό | < 0.0001 |