| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες Πίτσα | 8 χιλιοστά |
| Τσιπ LED | Επίσταρ, Κινγκλάιτ. |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες σιδηροπλαστικές ύλες, εκτός από τις σιδηροπλαστικές ύλες |
| Μέγεθος ενότητας | 320 mm*160 mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Εγγύηση | 2 έως 5 έτη |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων και οι οποίοι χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων. |
Η P8 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει ειδικό υδροστερό σχεδιασμό που προστατεύει από την είσοδο νερού και σκόνης.
Το ανθεκτικό σχεδιασμό του ντουλαπιού καθιστά την μεταφορά και την εγκατάσταση απλή. Η ελαφριά κατασκευή μειώνει τα έξοδα αποστολής διατηρώντας παράλληλα την ανθεκτικότητα. Διατίθεται σε πολλά τυποποιημένα χρώματα ντουλαπιού.
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 305W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 610W/τ.μ |
| Ανάλυση ενότητας | 32 σημεία × 16 σημεία |
| Μέγεθος μονάδας | 256 mm × 128 mm |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Απόσταση θέασης | 8-150 μέτρα |
| Οπτική περιοχή | > 8m |
| Γωνία θέασης | Επίπεδο: 105° κάθετη: 50° |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
Σχεδιασμένη για ανώτερη εξωτερική απόδοση, η οθόνη P8 προσφέρει καθαρή, υψηλής ανάλυσης εικόνες σε όλες τις περιβαλλοντικές συνθήκες.και κείμενο με εξαιρετική σαφήνεια.
Οι επιλογές συσκευασίας περιλαμβάνουν ξύλινες κιβώτια ή κιβώτια πτήσης.
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για άμεση απάντηση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με διαθέσιμες επιλογές προσαρμογής.
Ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-17 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής.
Εγγύηση 2-5 ετών που καλύπτει τις μονάδες LED, τις κάρτες λήψης, τις κάρτες ελέγχου και τις πηγές ρεύματος κατά κατασκευαστικών ελαττωμάτων.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή.
Προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση για τη ρύθμιση οθόνης, τη ρύθμιση παραμέτρων και τη μετάδοση περιεχομένου.