| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 8 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, D/P, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Ρυθμός καρέ | >=60HZ |
| Μέσος αριθμός αποτυχιών | >=1000 ώρες |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Φωτεινότητα | περισσότερο από 5000cd/m² |
| Μέγεθος βήματος | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Ανάλυση μονάδας | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Κλίμακα χρωμάτων | 256-65536 βαθμοί/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση θέασης | 5-150μ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό βάρος | 8kg/τεμάχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%--95% RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |