| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | ΜΜΔ |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/Φωτογραφίες |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 |
| Γωνία θέασης | 120° Οριζόντια & 60° κάθετη |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 5000 cd/m2 |
Επαγγελματική λύση οθόνης LED για γήπεδα μπάσκετ και πίνακες σκορ αθλητικών αγώνων.
| Μέγεθος της γωνίας | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 32*16 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 8 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), μονοδιαχείριση ινών: 20000m, πολυδιαχείριση ινών: 500m-20km |
| Δύναμη | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| Τρόπος εμφάνισης | Επικαιροποιημένες συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video,VGA,RGB,Composite Video,SDI |
Το ποσοστό ανανέωσης έως και 3800 Hz εξασφαλίζει ότι δεν υπάρχει αναβοσβήνωση κατά τη διάρκεια της ενεργού αλλαγής, ακόμη και σε συνθήκες επαγγελματικής κάμερας των 1/2800 δευτερολέπτων, εξασφαλίζοντας την ποιότητα εικόνας υπερυψηλής ευκρίνειας.
Η οθόνη LED της σειράς 960mm διαθέτει πάνελ τυποποιημένου μεγέθους για γρήγορη συναρμολόγηση και συντήρηση.
Ελαφρύ σχεδιασμό με γρήγορες κλειδαριές και ανθρώπινο τιμόνι για εύκολη εγκατάσταση και μετακίνηση.
Η περιστρεφόμενη και ρυθμιζόμενη δομή αντέχει σε ισχυρές συγκρούσεις.
Η μοναδική μαλακή προστατευτική θήκη ενισχύει την ασφάλεια, προστατεύοντας αποτελεσματικά τους ανθρώπους από τραυματισμούς κατά την πρόσκρουση με την οθόνη LED.
Το εξωτερικό στάδιο της σειράς 960 ζυγίζει μόνο 28,5kg, μειώνοντας το κόστος μεταφοράς και εργασίας, διατηρώντας την εύκολη εγκατάσταση.
Η ειδική είσοδος αέρα και η αδιάβροχη δομή παρέχουν εξαιρετική αντοχή στο νερό, διατηρώντας παράλληλα αποτελεσματική διάχυση θερμότητας και ήσυχη λειτουργία.
Όλες οι καιρικές συνθήκες λειτουργίας στο εξωτερικό με μοναδική τεχνολογία προστασίας.
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.