| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Ατσάλι ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Ρυθμός καρέ | >=60HZ |
| Μέσος αριθμός αποτυχιών | >=1000 ώρες |
| Γωνία θέασης | Ο:160 V:140 |
Η εξωτερική οθόνη ενοικίασης χρησιμοποιείται κυρίως για εξωτερικές εκδηλώσεις, σκηνικό φόντο ή άλλους τύπους ζωντανών παραστάσεων. Ο φορητός και πρακτικός σχεδιασμός προσφέρει πάντα στους πελάτες μια βολική και άνετη εμπειρία.
| Βήμα pixel: | 10mm | Πυκνότητα pixel: | 10000 κουκκίδες/m2 |
| Διαμόρφωση pixel: | 1R1G1B | Pixels μονάδας: | 32x16=512 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας: | 320x160x25mm | Βάρος μονάδας: | 0.65KG |
| Χαρακτηριστικό διαμόρφωσης: | Ενσωματωμένο φως/οδηγός | Υλικό πλαισίου: | Πολυκαρβονικό (PC) |
| Τάση εισόδου: | AC 4.8-5.5V | Μέγιστο ρεύμα: | 6.0A±0.1A |
| Κατανάλωση ενέργειας μονάδας: | 30W | Λειτουργία οδηγού: | 1/4 σάρωση |
| Τυπικό μέγεθος ντουλαπιού: | 960x960x95 mm |
| Pixel ντουλαπιού: | 96x96=9216 κουκκίδες |
| Τετράγωνο ντουλαπιού: | 0.9216m2 |
| Βάρος ντουλαπιού: | 45KG |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 750W |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας: | 350W |
| Φωτεινότητα: | ≥5000cd/m2 | Ομοιογένεια φωτεινότητας: | ≥0.95 |
| Καλύτερη οριζόντια γωνία θέασης: | 100±8° | Καλύτερη κάθετη γωνία θέασης: | 70±5° |
| Καλύτερη απόσταση θέασης: | ≥10m | Ποσοστό τυφλού σημείου: | ≤0.0003 |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 1000W/m2 | Συνθήκη εφαρμογής: | Εξωτερικός χώρος |
| Κλίμακα γκρι: | κάθε R, G, B - 65536 | Χρώμα: | 16777216 είδη |
| Ρυθμός επανάληψης: | ≥60 καρέ/δευτερόλεπτο | Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1400Hz |
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος PC, συγχρονισμός βίντεο | Ρύθμιση φωτεινότητας: | 256 αυτόματη/χειροκίνητη |
| Σήμα εισόδου: | DVI/VGA, RGBHV, S-VIDEO, HDTV και ούτω καθεξής | ||
| Διάρκεια ζωής: | ≥100.000 ώρες | MTBF: | ≥10.000 ώρες |
| Ρυθμός εξασθένησης: | ≤15% 3 χρόνια λειτουργίας | Κουκκίδες εκτός ελέγχου: | 0 |
| Διακριτή κουκκίδα ελέγχου: | 0 (πριν την αποστολή) | Ποσοστό τυφλού σημείου: | 0 (πριν την αποστολή) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ~50 °C | Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90%RH |
| Χαρακτηριστικό προστασίας: | Υπερθέρμανση, υπερφόρτωση, συμπλήρωση εικόνας, υπερβολικό ρεύμα, υπέρταση, αντικεραυνική προστασία (προαιρετικό) | ||
Περισσότερα από 8 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή μονάδων LED. Εστιάζουμε στην Ποιότητα και την Εξυπηρέτηση, και διατηρούμε την τιμή σας ανταγωνιστική στις τοπικές αγορές σας.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούν όλα υλικά LED καλής ποιότητας, όπως PCB, πλαστικά, λαμπτήρες LED, ICs, κ.λπ. Εσείς ή ο φίλος σας μπορείτε να έρθετε στο εργοστάσιό μας πριν την παραγωγή ή μετά την παραγωγή. Πριν παραγγείλετε, κατά την παραγωγή και μετά την παραγωγή, θα τραβήξουμε κάποιες φωτογραφίες σχετικά με τα προϊόντα. Υποσχόμαστε ότι όλα είναι ίδια όπως συζητήσαμε για τα προϊόντα.
Βρείτε προβλήματα και λύστε προβλήματα. Ως επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα των LED, δίνουμε μεγάλη προσοχή στην ποιότητα των υλικών σε διαφορετικές χρονικές στιγμές και στέλνουμε πληροφορίες πίσω στον προμηθευτή. Κάθε πελάτης μπορεί να μας δώσει ανατροφοδότηση για οποιαδήποτε προϊόντα, τότε μπορούμε να ελέγξουμε.
Πρώτον, αν σας πουλήσουμε οθόνη, το σύστημα ελέγχου έχει ρυθμιστεί εκ των προτέρων από εμάς. ή αν αγοράσετε διαφορετικά ανταλλακτικά (όπως μονάδα, κάρτα ελέγχου, τροφοδοτικό) από εμάς, μπορούμε επίσης να ρυθμίσουμε το σύστημα ελέγχου εκ των προτέρων, και μπορούμε να σας προτείνουμε τη σωστή κάρτα ελέγχου. Δεύτερον, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να ρυθμίσετε την οθόνη LED μέσω teamviewer ή να σας στείλουμε το αρχείο RCG αν δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε τη ρύθμιση μόνοι σας εκεί.
Πρώτον, ελπίζουμε ότι θα λάβετε τέλεια προϊόντα όταν τα αγαθά φτάσουν στα χέρια σας. Όλες οι παραγγελίες θα δώσουν κάποια δωρεάν ανταλλακτικά, όπως λαμπτήρες LED ή ICs, μπορείτε να κάνετε κάποιες απλές εργασίες επισκευής. Αν αγοράσετε οθόνη LED, μην ξεχάσετε να αγοράσετε μια μικρή ποσότητα μονάδας για ανταλλακτικό.
Η μονάδα LED μπορεί να έχει κάποια διαφορά χρώματος, αν παραγγείλετε έναν τύπο προϊόντος δύο ή περισσότερες φορές.